Ірина Григоренко провела зустріч з трудовим колективом райвійськомату
Ірина Григоренко провела зустріч з трудовим колективом райвійськомату

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела зустріч з трудовим колективом райвійськомату

12 лютого голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом районного військового комісаріату.

На початку зустрічі голова районної державної адміністрації проінформувала присутніх про ситуацію в районі, проблеми в галузі «Освіти», «Охорони здоров’я», перспективи розвитку промисловості і сільського господарства.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо призову громадян на службу за контрактом, строкову службу та інш. На всі питання голова районної державної адміністрації Ірина Володимирівна надала відповідні роз’яснення.

Альбом: Ірина Григоренко провела зустріч з трудовим колективом райвійськомату Альбом: Ірина Григоренко провела зустріч з трудовим колективом райвійськомату Альбом: Ірина Григоренко провела зустріч з трудовим колективом райвійськомату
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9461 | Переглядів: 53Дата публікації: 15:12 12.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання