Ірина Григоренко провела виїзний прийом у селі Богданівське
Ірина Григоренко провела виїзний прийом у селі Богданівське

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела виїзний прийом у селі Богданівське

Сьогодні, 07 лютого голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян у селі Богданівське Богданівської сільської ради.

Під час зустрічі, одними із актуальних питань, з якими звертались жителі села були  питання щодо стану доріг загального користування місцевого значення та  доріг  комунальної власності,  втілення в життя пенсійної реформи.

Голова районної державної адміністрації окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році, про  бюджетно-фінансову політику району в цілому, про досягнення у спортивному та культурному житті району, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад, щодо  реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування. Керівник району Ірина Григоренко поінформувала про те, що у 2018 році Служба автомобільних доріг у Харківській області включила ділянки доріг Сахновщина-Ізюм-Куп’янськ-КПП «Піски» та Приколотне-Великий Бурлук-Дворічна до переліку доріг об’єктів робіт з поточного ремонту за рахунок коштів, які планується залучити у рамках проведення експерименту з фінансовго забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, ділянок вулиць і доріг міст і інших населених пунктів, що суміщаються з автомобільними дорогами загального користування.

Запропонувала Богданівській територіальній громаді у 2018 році взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», який дасть можливість об’єднати ресурси органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем територіальних громад.

Ірина Володимирівна акцентувала увагу на медичній реформі, яка крокує країною, та повідомила, що Президентом України Петром Порошенком підписаний Закон України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», яким передбачено низку заходів щодо наближення якісного медичного обслуговування сільського  населення, зокрема, впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування з використанням телемедицини для здійснення фахового консультування лікарем за місцем проживання людини. 

Окремо зупинилась  на нових підходах до  побудови нової сільської медицини та повідомила, що на сьогодні опрацьовується питання щодо побудови у селі Вільшана сільської амбулаторії із забезпеченням усіх необхідних умов, у тому числі у забезпеченні у цій амбулаторії житла та транспорту для сільських лікарів.

 

Апарат Дворічанської

районної державної адміністрації

 

Альбом: Ірина Григоренко провела виїзний прийом у селі Богданівське Альбом: Ірина Григоренко провела виїзний прийом у селі Богданівське
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9444 | Переглядів: 96Дата публікації: 11:42 07.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
18.08.2018
19.08.2018
день - Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.08.2018 (протягом дня) Місце проведення:с. Тавільжанка, Тавільжанська сільська рада
17:00 - Першість району з футболу серед команд КФК Першість району з футболу серед команд КФК Організатор:Каща В.В. – директор КЗ «Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Час проведення:19.08.2018 17:00 Місце проведення:Згідно календаря ігор
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих