Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами
Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами

Поділитися новиною:

Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами

3 лютого в Шевченківському районі відбулася товариська зустріч між командами Шевченківського і Дворічанського районів, присвячена 75-й річниці визволення від фашистських загарбників

Початок лютого зазвичай є важливою історичною подією в окремих районах Східного регіону Слобожанщини. Заходи різного рівня – культурні, мистецькі, спортивні тощо відбулися у районах області з нагоди 75-ї річниці визволення населених пунктів у роки війни від фашистської навали. Рівно стільки минуло з часу, коли останній окупант покинув наші рідні землі. З нагоди ювілейної дати було організовано і проведено матчеву зустріч з видів спорту з нагоди визволення Дворічанського і Шевченківського районів у роки війни. Масштабний захід, за участі голів районних державних адміністрацій І.В. Григоренко та В.А. Приходька, заступника голови Харківської обласної державної адміністрації А.В. Бабічева, керівників місцевого рівня, відбувся у селищі Шевченкове.

Перед початком змагальної спортивної програми відбулося урочисте відкриття заходу з підняттям прапора нашої держави, вітальними промовами і покладанням квітів на Меморіалі Слави.

А далі закипіли, розгорілися пристрасті на спортивних майданчиках, за шахівницями, на зеленому килимі більярдного столу і за тенісними столами. Загалом майже сорок представників видів спорту нашого району стали учасниками спортивного дійства. Першими у боротьбу вступили волейболісти. Дворічанщину представляла студентська молодь. З першого сету на майданчику позначилася перевага наших спортсменів, які й надалі впевнено тримали пульс гри під контролем. Дві беззаперечні перемоги за партіями зі старту (25:14 і 25:22), змінилися емоційним третім сетом, який пройшов за шаленої підтримки вболівальників. На радість місцевої публіки перемогу в ньому святкували господарі (29:27), але то була остання звитяга в матчі місцевих волейболістів. Четвертий сет наші хлопці виграли більш ніж переконливо – 25:8 і святкували перемогу у грі з рахунком 3:1.

Тим часом, у приміщенні місцевого шахово-шашкового клубу, відбувалися змагання з шахів. По п’ять кращих представників з кожного району зіграли в матчевому протистоянні кожен з кожним, провівши по чотири зустрічі загалом з шахістами команд-суперниць. В результаті боротьби, перемогу в загальному заліку, набравши по чотири очки, розділили два представники шахів Шевченківщини і наш земляк Г. Ковальов. Командну перемогу в розумовому виді спорту святкували господарі.

А на майданчику спортивного комплексу розгорілися запеклі турнірні протистояння з футзалу. Глядачі мали змогу спостерігати ігри молодіжних і ветеранських команд. Перемогу в зустрічі більш молодих виконавців, де честь району відстоювали представники вільшанської «Ниви», святкувала наша команда – 7:4. Забитими м’ячами відзначилися І. Субота і А. Руденко (по два рази), а О. Захарченко, О. Герасименко і О. Василець засмучували голкіпера господарів по разу. У зустрічі ветеранських команд було зафіксовано нічию (4:4), але з огляду на перипетії матчу, вийшла вона емоційною і справді бойовою. Результативні удари в нашій команді на рахунку С. Колісника (двічі), В. Лиманського і Г. Ковальова.

Представники настільного тенісу і більярду зіграли у особистому і командному протистоянні у форматі «три на три». Особисту перемогу в партіях з пінг-понгу святкував Антон Опара. Сильнішою була і наша команда у складі якої виступали М. Диня і його син Вадим. Більярдисти по праву довели високий рівень розвитку цього виду спорту в нашому районі і без особливих проблем здолали своїх опонентів.

В ході урочистостей і підведення підсумків спортивних змагань, переможців нагороджено кубками, спортивними призами і грамотами від організаторів. Також представники видів спорту отримали в дарунки спортивний інвентар для тренувань. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а перемогу в командному заліку святкували спортсмени Дворічанщини, які й отримали Кубок і Почесну грамоту за перемогу. Керівниками районів було заплановано проведення матчу-відповіді на дворічанській землі.

В. Каща.

Фото А.Фоміна

Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9433 | Переглядів: 230Дата публікації: 11:18 04.02.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
18.08.2018
19.08.2018
день - Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.08.2018 (протягом дня) Місце проведення:с. Тавільжанка, Тавільжанська сільська рада
17:00 - Першість району з футболу серед команд КФК Першість району з футболу серед команд КФК Організатор:Каща В.В. – директор КЗ «Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Час проведення:19.08.2018 17:00 Місце проведення:Згідно календаря ігор
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих