Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами
Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами

Поділитися новиною:

Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами

3 лютого в Шевченківському районі відбулася товариська зустріч між командами Шевченківського і Дворічанського районів, присвячена 75-й річниці визволення від фашистських загарбників

Початок лютого зазвичай є важливою історичною подією в окремих районах Східного регіону Слобожанщини. Заходи різного рівня – культурні, мистецькі, спортивні тощо відбулися у районах області з нагоди 75-ї річниці визволення населених пунктів у роки війни від фашистської навали. Рівно стільки минуло з часу, коли останній окупант покинув наші рідні землі. З нагоди ювілейної дати було організовано і проведено матчеву зустріч з видів спорту з нагоди визволення Дворічанського і Шевченківського районів у роки війни. Масштабний захід, за участі голів районних державних адміністрацій І.В. Григоренко та В.А. Приходька, заступника голови Харківської обласної державної адміністрації А.В. Бабічева, керівників місцевого рівня, відбувся у селищі Шевченкове.

Перед початком змагальної спортивної програми відбулося урочисте відкриття заходу з підняттям прапора нашої держави, вітальними промовами і покладанням квітів на Меморіалі Слави.

А далі закипіли, розгорілися пристрасті на спортивних майданчиках, за шахівницями, на зеленому килимі більярдного столу і за тенісними столами. Загалом майже сорок представників видів спорту нашого району стали учасниками спортивного дійства. Першими у боротьбу вступили волейболісти. Дворічанщину представляла студентська молодь. З першого сету на майданчику позначилася перевага наших спортсменів, які й надалі впевнено тримали пульс гри під контролем. Дві беззаперечні перемоги за партіями зі старту (25:14 і 25:22), змінилися емоційним третім сетом, який пройшов за шаленої підтримки вболівальників. На радість місцевої публіки перемогу в ньому святкували господарі (29:27), але то була остання звитяга в матчі місцевих волейболістів. Четвертий сет наші хлопці виграли більш ніж переконливо – 25:8 і святкували перемогу у грі з рахунком 3:1.

Тим часом, у приміщенні місцевого шахово-шашкового клубу, відбувалися змагання з шахів. По п’ять кращих представників з кожного району зіграли в матчевому протистоянні кожен з кожним, провівши по чотири зустрічі загалом з шахістами команд-суперниць. В результаті боротьби, перемогу в загальному заліку, набравши по чотири очки, розділили два представники шахів Шевченківщини і наш земляк Г. Ковальов. Командну перемогу в розумовому виді спорту святкували господарі.

А на майданчику спортивного комплексу розгорілися запеклі турнірні протистояння з футзалу. Глядачі мали змогу спостерігати ігри молодіжних і ветеранських команд. Перемогу в зустрічі більш молодих виконавців, де честь району відстоювали представники вільшанської «Ниви», святкувала наша команда – 7:4. Забитими м’ячами відзначилися І. Субота і А. Руденко (по два рази), а О. Захарченко, О. Герасименко і О. Василець засмучували голкіпера господарів по разу. У зустрічі ветеранських команд було зафіксовано нічию (4:4), але з огляду на перипетії матчу, вийшла вона емоційною і справді бойовою. Результативні удари в нашій команді на рахунку С. Колісника (двічі), В. Лиманського і Г. Ковальова.

Представники настільного тенісу і більярду зіграли у особистому і командному протистоянні у форматі «три на три». Особисту перемогу в партіях з пінг-понгу святкував Антон Опара. Сильнішою була і наша команда у складі якої виступали М. Диня і його син Вадим. Більярдисти по праву довели високий рівень розвитку цього виду спорту в нашому районі і без особливих проблем здолали своїх опонентів.

В ході урочистостей і підведення підсумків спортивних змагань, переможців нагороджено кубками, спортивними призами і грамотами від організаторів. Також представники видів спорту отримали в дарунки спортивний інвентар для тренувань. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а перемогу в командному заліку святкували спортсмени Дворічанщини, які й отримали Кубок і Почесну грамоту за перемогу. Керівниками районів було заплановано проведення матчу-відповіді на дворічанській землі.

В. Каща.

Фото А.Фоміна

Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами Альбом: Провели спортивні змагання між Шевченківським та Дворічанським районами
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9433 | Переглядів: 180Дата публікації: 11:18 04.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання