Розпочато господарський рік
Розпочато господарський рік

Поділитися новиною:

Розпочато господарський рік

Забезпечення продовольчої безпеки району - основне завдання і перший крок це проведення комплексу весняних польових робіт.

Під урожай 2018 року озимі культури  посіяні на максимально можливій площі 19397 га, в тому числі на зерно – 17153 га, що на 18% більше, ніж в минулому році. Всі площі засіяно насінням Під урожай 2018 року в господарствах району було посіяно 21 сорт озимої пшениці,всі вітчизняної селекції.

Згідно моніторингу озимі зернові ввійшли в зиму в різному стані залежно від погодних умов, місця розташування конкретного поля й технології вирощування. За оперативними даними близько 1,8 тис. га (10%) озимих зернових знаходиться в доброму стані, 6,5 тис. га (38%)  – в задовільному стані та 8,6 тис. га (52%) слабких та зріджених.

Що стосується посівів озимого ріпаку, то на площі 1,2 тис. га посіви слабкі та зріджені, на площі 1,0 тис. га не отримано всходи.

Весною в районі планується посіяти зернових на площі 8620 га. Очікувана забезпеченість насінням ярових зернових та зернобобових культур по сільськогосподарських підприємствах району складає 101 %.

На сьогодні господарства району придбали мінеральних добрив 1,1 тис. тонн, (тобто 34 % до потреби). Розпочато налагодження та ремонт сільгосптехніки.

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9429 | Переглядів: 30Дата публікації: 14:39 01.02.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання