Підготовка проектів для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»
Підготовка проектів для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»

Поділитися новиною:

Підготовка проектів для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»

Рішенням Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (протокол засідання від 03.01.2018 №1) затверджено План проведення конкурсу у 2018 році та конкурсна документація

На робочу нараду у голови Дворічанської районної державної адміністрації Ірини Григоренко запрошено керівників бюджетних установ та структурних підрозділів райдержадміністрації – потенційних учасників конкурсу.

Учасникам наради доведено заходи та терміни їх виконання. Відповідно плану прийом конкурсних документів буде здійснюватися з 22.01.2018 по 15.03.2018. До 14.04.2018 конкурсним комітетом буде проведено розгляд та оцінювання міні-проектів, допущених до конкурсу. До 24.04.2018 буде сформовано рейтингову таблицю в розрізі номінацій. До 30.04.2018 Конкурсний комітет визначить переможців. Реалізацію проектів необхідно забезпечити протягом травня – листопада та до 25 грудня 2018 року подати до Конкурсного комітету підсумковий звіт про результати реалізації.

Конкурсанти, у визначений термін, реєструють проектні заявки на участь в Конкурсі за формами встановленого зразка, на онлайн-платформі, що розміщена на веб-сайті обласної ради.

Головою райдержадміністрації разом з присутніми керівниками обговорено соціально значимі проблеми громади Дворічанського району та можливість їх вирішення шляхом реалізації відповідних міні-проектів у рамках конкурсу «Разом в майбутнє». Надійшло 18 пропозицій по галузі освіти, охорони здоров’я, культури та житлово-комунального господарства.

 

Альбом: Підготовка проектів для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» Альбом: Підготовка проектів для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9402 | Переглядів: 52Дата публікації: 15:37 22.01.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання