Проведено апаратну нараду з актуальних питань
Проведено апаратну нараду з актуальних питань

Поділитися новиною:

Проведено апаратну нараду з актуальних питань

Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Григоренко відбулась чергова апаратна нарада, на якій начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Любов Бабика інформувала, що відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та наказу Державної казначейської служби України від 12.01.2018 № 10 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» змінено реквізити окремих рахунків. Нові рахунки вводяться в дію з 22 січня 2018 року.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Скоропльот інформувала, щодо санаторно-курортного оздоровлення учасників бойових дій в АТО, Проекту монетизації транспортних пільг та ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

 Начальник відділу освіти Наталія Коваль поінформувала, що в закладах загальної середньої освіти району температурний режим в нормі.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

 

Альбом: Проведено апаратну нараду з актуальних питань Альбом: Проведено апаратну нараду з актуальних питань Альбом: Проведено апаратну нараду з актуальних питань Альбом: Проведено апаратну нараду з актуальних питань
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9378 | Переглядів: 74Дата публікації: 10:23 22.01.2018
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання