Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

17 січня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела  робочу зустріч з  трудовим колективом Дворічанського пункту постійного базування Куп’янського відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, на якій були присутні  директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Харківській області Віктор Забашта, завідувач Куп’янського відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Максим Мовчан.

Під час зустрічі обговорювались питання важливості надання екстреної медичної допомоги, яка полягає у здійсненні  працівниками системи екстреної медичної допомоги  невідкладних організаційних, діагностичних і лікувальних заходів, спрямованих на порятунок і збереження життя людини у невідкладному стані і мінімізацію наслідків впливу такого стану на здоров’я, право на яку є у кожного громадянина України.

Окремо, обговорювались актуальні питання, які наразі є у Дворічанському пункті постійного базування Куп’янського відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – це забезпечення пункту більш придатним приміщенням, придбання спец транспорту, співпраця із органами місцевого самоврядування щодо вжиття заходів із нумерації будинків та зазначенням назв вулиць у населених пунктах для зручного і швидкого реагування на місцевості та інше.

У ході зустрічі керівник району поінформувала представників трудового колективу про  бюджетно-фінансову політику району в цілому, про досягнення у спортивному та культурному житті району, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян. Окреслила пріоритетні напрями розвитку району у поточному році.

Окремо зупинилась на питаннях щодо  комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад, щодо  реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування.

Наголосила на тому, що Харківська область, під керівництвом губернатора Юлії Світличної,  буде працювати над зміцненням міжнародних зв’язків,  залученням до нашого краю всіх програм від міжнародних партнерів, які наразі існують, знаходити шляхи щодо залучення іноземних інвестицій в економіку області, триватиме процес зміцнення матеріально-технічної бази опорних шкіл регіону. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага у 2018-му не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

Віктор Забашта ознайомив присутніх із планами на майбутнє, зокрема, щодо забезпечення покращення матеріально-технічного забезпечення Центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф регіону у тісній взаємодії із органами виконавчої влади.

 

  

Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Альбом: Ірина Григоренко зустрілася з трудовим колективом КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9364 | Переглядів: 132Дата публікації: 11:15 17.01.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
18.08.2018
19.08.2018
день - Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Святкові заходи до Дня громади села Тавільжанка, Тавільжанської сільської ради за участю керівництва району Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.08.2018 (протягом дня) Місце проведення:с. Тавільжанка, Тавільжанська сільська рада
17:00 - Першість району з футболу серед команд КФК Першість району з футболу серед команд КФК Організатор:Каща В.В. – директор КЗ «Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Час проведення:19.08.2018 17:00 Місце проведення:Згідно календаря ігор
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих