Христос народився! Славимо Його!
Христос народився! Славимо Його!

Поділитися новиною:

Христос народився! Славимо Його!

         Саме цими словами вітають один одного нинішніми святочними днями  православні християни. Таку ж назву мав і різдвяний ранок, який пройшов нещодавно в дитячій районній бібліотеці. В першій частині цього свята учасники клубу «Витівник» представили театралізовану композицію, на початку якої Різдвяна Зірка (Вєроніка Ткачова) та Ангели (Кіра Лиманська та Саша Обілець) вели розмову про те, що останніми роками згасає віра та справжнє очикування людей на зустріч із Спасителем. Люди більш заклопотані зовнішніми приготуваннями до свята.  Але все ж таки є такі серця, які готові до зустрічі з Богом. В одному із віконечок небожителі і побачили таку  сім’ю. Там Мати (Юлія Перепелиця), готуючись  з «дітьми» (Іринкою Дякун та Іванком Омельчуком) до святвечора, розповіла їм історію Різдва Христового. Побачивши на небі Зірку та почувши спів ангелів (вони виконали пісню «Яркая звездочка на небе горит»), діти з матусею зустріли ватагу колядників.  З Різдвом Христовим українську сім’ю, а також усіх присутніх прийшли привітати пастушки (Саша Перепелиця, Ілларіон Гречило, Даша Міщенко) та волхви-звіздарі (Ваня Карташов, Герман П’янов та Богдан Сафонов). За своє віршовано-пісенне колядування вони отримали від господині дому солодку винагороду.

       Порадувати колядками присутніх мали змогу і глядачі. Приємно, що в цьому році основним лейтмотивом їх виступів було  привітання з Різдвом Христовим, висловлення радості від приходу в світ Господа Іісуса Христа (що і є основною метою справжніх колядувань,  а не випрошування у дядька п’ятака, чи  у тітки – гривні). Закінчилося свято загальним розучуванням всіма присутніми колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», яку цей імпровізований хор відразу ж і виконав під керівництвом та акомпанемент ведучої заходу, автора цієї статті.  Хочеться подякувати тим людям, без яких наше свято не було б настільки яскравим та художньо оформленим: директору музичної школи Любові Олександрівні Кудіновій за щорічне надання дитячій бібліотеці музичного інструменту «Ямахи» для розучування та виконання дітьми пісень на святах, голові та членам ГО ФСГД Людмилі Миколаївні Ковтун, Анні Васильовні Калашник та Віталію Сергійовичу Бабиці за допомогу в мультимедійному оформленні заходу, а також нашим багаторічним спонсорам солодощів, приватним підприємцям Ігорю Олександровичу Філіпову та Олегу Олександровичу Лебединському за ті смачні цукерки, якими мали змогу поласувати на різдвяному ранку усі присутні. Зі святом вас!

Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської ЦБс по роботі з дітьми.

 

Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його! Альбом: Христос народився! Славимо Його!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9355 | Переглядів: 103Дата публікації: 15:29 15.01.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих