Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське»
Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське»

Поділитися новиною:

Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське»

З метою перевірки зимово-стійлового утримання худоби в сільськогосподарських підприємствах району, 11 січня 2018 року, голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко відвідала ПСП «Вільшанське».

На даний час  в господарстві створені належні умови утримання худоби, забезпечені високі надої молока, підтримується температурний режим в  базах, санітарний порядок, кормова база збалансована. Ірина Володимирівна поспілкувалася  з трудовим колективом господарства.

Довідка. В ПСП «Вільшанське» утримується 1350 голів  великої рогатої худоби, в тому числі 500 голів корів, свиней 62 голови.

В господарстві проведена реконструкція молочного комплексу, в основу  виробництва покладена нова високоефективна  технологія, яка забезпечує виробництво  молока високої якості та суттєве підвищення молочної  продуктивності корів. Впроваджено у виробництво  безприв’язну  технологію утримання корів  та доїння в доїльному залі із застосуванням сучасних комп’ютерних технологій по виробництву молока, які повністю виключають контакт молока з зовнішнім середовищем, забезпечуючи таким чином максимально високу його якість і одночасно високий рівень продуктивності праці тваринників.

Протягом останніх трьох років отримана слідуюча продуктивність корів: 2015 рік - 9361 кг, 2016 рік – 9309 кг, за 2017 рік  - 10120 кг. Збереження поголів’я великої рогатої худоби становить 100%.

Альбом: Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське» Альбом: Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське» Альбом: Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське» Альбом: Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське» Альбом: Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське» Альбом: Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське» Альбом: Візит голови райдержадміністрації до ПСП «Вільшанське»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9353 | Переглядів: 90Дата публікації: 14:51 11.01.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих