Рік Новий, а проблема стара!
Рік Новий, а проблема стара!

Поділитися новиною:

Рік Новий, а проблема стара!

Аналіз оперативної обстановки свідчить про негативну тенденцію щодо збільшення кількості пожеж у житловому секторі та негативних наслідків від них.

За 2017 рік на території Харківської області виникло 6 тис. 558 пожеж, на пожежах загинуло 131 особа, з них 7 дітей. В середньому на добу припадає 18 пожеж. Кожні 5 днів на пожежах гине 2 чоловіка.

На території Дворічанського району в 2017 році виникло 97 пожеж, з них 74 пожежі на відкритій території. Прямі збитки від пожеж склали 545 тисяча гривень. На пожежах загинуло 2 особи, травмованих не було. Основною причиною виникнення пожеж залишається необережне поводження з вогнем – 82 пожежі, що є людським фактором.

Рятувальниками під час ліквідації пожеж врятовано матеріальних цінностей на суму 2355 тис. грн.

Незважаючи на всі проведені попереджувальні заходи щодо дотримання правил пожежної безпеки людьми в побуті за 3 доби 2018 року (з 01 по 03 січня) на території Харківської області, під час святкування населенням Нового року, виникло 36 пожеж, внаслідок яких загинуло 6 осіб.

Причинами загибелі людей є отруєння чадним газом через використання населенням для обігріву житлових приміщень несправного пічного опалення, використання саморобних електричних приладів, електричних освітлювальних гірлянд, паління в стані алкогольного сп’яніння.

З метою підвищення рівня захищеності населення від пожеж та їх негативних наслідків, рятувальниками спільно з співробітниками районного відділення Національної поліції, 04 січня проведені невідкладні роз’яснювальні заходи по попередженню пожеж.

Робота проводилась серед дошкільнят в ДНЗ (ясла-садок) №1 «Колосок» та в житловому секторі. Особливу увагу приділялось багатодітним сім’ям. Мешканцям будинків вручались пам’ятки та експрес-інформації.

Колектив Дворічанського районного сектора вітає всіх з наступаючим Різдвом Христовим, бажаємо щастя, здоров'я та добробуту в Ваші оселі. Нехай Вас обминає лихо!

 

 

Олексій Тян

Т.в.о. начальника Дворічанського РС

ГУ ДСНС України у Харківській області

 

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9342 | Переглядів: 100Дата публікації: 10:27 05.01.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих