Новий рік вітає всіх!
Новий рік вітає всіх!

Поділитися новиною:

Новий рік вітає всіх!

Саме під такою назвою напередодні Нового Року в дитячій районній бібліотеці пройшла святкова ігрова програма

     Саме під такою назвою напередодні Нового Року в дитячій районній бібліотеці  пройшла святкова ігрова програма, яку разом з бібліотекарями підготували учасники клубу «Витівник», що діє при бібліотеці вже багато років. Разом з Дідом Морозом та чарівницею Снігуронькою (Денис та Альона Домніни) його провели веселун Скоморох (Богдан Сафонов) та Сніжинка (Віка Павличенко). Не обійшлося і без любителів різних капостейсимпатичної Баби-Яги  (її роль виконала Любов Філіпова) та її онучат-лісовичків (Діани Бондарєвої та Дарії Міщенко). Ці шкідливі персонажі продемонстрували неабиякі таланти.  Протягом бібліотечної новорічної вистави вони не тільки грали з дітьми, а й затанцювали сучасний танок та заспівали частівки у супроводі Івана Омельчука та Вєроніки Ткачової -  учасників музичної студії «Сузір’я», що діє під керівництвом Сергія Обрізка при районному будинку культури.

     Весело та цікаво пройшов цей новорічний ранок. Хороводи, ігри, виступи маленьких читачів для Дідуся Мороза, Снігуроньки  та гостей. І, звичайно ж,  - солодкі подарунки, які в цей день отримали всі учасники святкової програми завдяки благодійній допомозі приватних підприємців Олега Олександровича Лебединського та Тетяни Григорівни Олесіюк. Працівники дитячої районної бібліотеки висловлюють велику подяку названим благодійникам, а також Дворічанському лісництву за допомогу в придбанні ялинки для новорічного свята та працівникам районного будинку культури   за ті костюми та реквізит, які вони вже багато років надають дитячій бібліотеці для проведення святкових заходів. Вітаємо всіх з Новим Роком та прийдешнім Різдвом Христовим та запрошуємо до дитячої районної бібліотеки!

     Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми.

Альбом: Новий рік вітає всіх! Альбом: Новий рік вітає всіх! Альбом: Новий рік вітає всіх! Альбом: Новий рік вітає всіх! Альбом: Новий рік вітає всіх! Альбом: Новий рік вітає всіх!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9334 | Переглядів: 109Дата публікації: 13:31 02.01.2018
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих