Де ходить Святий Миколай?
Де ходить Святий Миколай?

Поділитися новиною:

Де ходить Святий Миколай?

Пісню слави заспіваймо

Щирим серцем нині враз,

Миколая зустрічаймо

В цей святковий час.

Коли наступає 19 грудня десь високо в небі тієї ночі чути срібні дзвіночки. То на санчатах їздить Миколай і заглядає в кожне віконце: чи не обминули якої дитини. Переїздить з хмарки на хмарку. Дзвіночки ніжно теленькають. Старий місяць весело усміхається в засніжені вуса. Він знає, що тієї ночі всі мають бути щасливими. І ті, що дарують, і ті, що подарунки роблять. Бо найбільше щастя в житті — робити добро.

В цей святий величний час. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти — і добра казка зникає, а Миколай залишається .

18 грудня   директором  Вільшанського СБК-Семизенко Л.Г.,завідуючою Вільшанською бібліотекою-Щетиніною Л.О. для дітей був проведений  дитячий ранок «Де ходить Святий Миколай» . До дітей завітав Святий Миколай –Сірик Рома , Ябеда-Бурцева Ліза . Лунали пісні у виконанні –Шаламової Лізи ,Суботіної Діани .У виконанні дітей 1,2,3,4 класів ,були показані театралізовані сценки. В кінці Святий Миколай пригостив усіх присутніх солодощами. Швидко минув час. Всі присутні були в захваті .

Завідуюча Вільшанською бібліотечною філією Щетиніна Л.О.

Альбом: Де ходить Святий Миколай? Альбом: Де ходить Святий Миколай?
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9316 | Переглядів: 45Дата публікації: 15:41 19.12.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання