Привітали енергетиків району
Привітали енергетиків району

Поділитися новиною:

Привітали енергетиків району

22 грудня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко привітала працівників електричних мереж та енергозбуту АК «Харківобленерго» з професійним святом «Днем енергетика».

Сьогодні кожен із нас вже не уявляє свого життя без електроенергії. Дійсно, як тільки для профілактики на кілька годин вимикається в домі електроенергія, то ми одразу розуміємо, що виникає цілий ряд проблем та незручностей. Все це свідчить про те, що всі ми звикли до комфорту, який свого часу нам став доступний завдяки енергетиці.

Ірина Володимирівна зазначила, що від професіоналізму та сумління працівників енергетичної галузі залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших краян. Адже щоденною працею вони вселяють впевненість у тому, що в оселях дворічан буде світло, тепло і затишно. Побажали їм безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя.

За високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток енергетики району кращих представників професії нагороджено відзнаками райдержадміністрації та районної ради.

Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району Альбом: Привітали енергетиків району
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9314 | Переглядів: 109Дата публікації: 09:10 22.12.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих