10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Поділитися новиною:

10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

8 грудня район відвідали голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила  Немикіна та радник голови Харківської обласної ради Галина Пронькіна, за їх участі  та з головою районної державної адмінстрації Іриною Григоренко та головою районної ради Галиною Турбабою презентували ряд  міні-проектів: «Захист людей - наше майбутнє»: Центральна районна лікарня  зі спільної власності територіальних громад області отримала рентгенівський діагностичний апарат. В рамках міні-проекту було облаштовано рентгенівський кабінет з дотриманням умов захисту працюючих та пацієнтів ( замінено двері на спеціальні, здійснено захисне покриття стін та стелі). У Центрі дитячої та юнацької творчості працювали над проектом «Екологічний велотуризм», за рахунок коштів якого придбано 25 велосипедів, облаштовано кімнату для їх зберігання. Також тут відвідали минулорічний проект – Музей І.І.Мечникова та ознайомилися з роботою, яку протягом року проведено на його базі з науковцями України та зарубіжжя. У Петро-Іванівській сільській раді  здійснили роботи в рамках проекту «Заради здоров'я людини»: відремонтували приміщення Митрофанівського фельдшерсько-акушерського пункту, де працівники та пацієнти  тепер знаходяться в сучасних комфортних умовах. Друголиманський навально-виховний комплекс ( початкова школа-дитсадок) за рахунок проекту має сучасні побутові умови: туалети, пральну кімнату. Дошкільнята та школярі дякували  дорослим за клопоти про їх перебування у закладі, демонстрували свої вміння та таланти. Це перший проект громади, яка тепер має наміри і наділі брати участь у конкурсах, проектах, грантах. А Топільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів має досвід участі і перемог: вони вже реалізували п»ятий проект,в приміщенні школи з того часу замінено вікна та двері, замінено повністю систему опалення, проведені ремонти спортзалу та актового залу. Та ініціативна група має плани подальшого розвитку закладу. 179 тис грн. направлено на міні-проекти з районного бюджету, 296 тис. грн. - кошти сільських та селищного бюджетів, також  витрачено спонсорські кошти. А в процесі реалізації міні-проектів виконано ряд робіт та заходів, направлених на розвиток відповідних закладів, за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів базових сільгосппідприємств.

Фото А.Фоміна

Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9309 | Переглядів: 25Дата публікації: 15:56 08.12.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання