НАПІЙ, ЩО ДАЄ ЖИТТЯ.
НАПІЙ, ЩО ДАЄ ЖИТТЯ.

Поділитися новиною:

НАПІЙ, ЩО ДАЄ ЖИТТЯ.

Есть черный чай, зеленый, даже белый,
Смородинный, и из малины спелой,
Жасминный чай и каркаде...
Напиток сей любим везде!
Для тех, кто в чай без памяти влюблен,
День чая — праздник учрежден!


На сніданок переважна більшість людей зазвичай п'є  каву. Влітку, в період нестерпної спеки, спрагу, як правило, втамовують охолодженою мінеральною водою, квасом, компотом, соком і лимонадом. По святах, збираючись у колі друзів і рідних, піднімають келихи з шампанським або вином. Але традиційним напоєм у всі часи можна назвати тільки чай, тим більше що він підходить до будь-якої ситуації, а також існує у безлічі форм і видів. Заслуги тонізуючого продукту люди оцінили дуже високо, інакше не встановили б в честь рослинного концентрованого напою свято.

15 грудня у світі відзначають  Міжнародний день чаю.

З нагоди цього чудового свята, всіх читачів, що завітали в цей день до Рідкодубівської бібліотечної філії , чекала розповідь про напій, що дає сили, має цілющі властивості, лікує від недуг, кличе друзів за стіл,  літературна вікторині. А на останок кожен із відвідувачів скуштував запашну чашку чаю.

Сумісне чаювання підтримує любов і дружбу між членами сім’ї, скріпляє споріднені і дружні зв’язки, створює атмосферу затишку, благополуччя і щастя. Смачного чаювання!

                                                 Завідуюча бібліотечної філії Борисенко Наталія

Альбом: НАПІЙ, ЩО ДАЄ ЖИТТЯ.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9299 | Переглядів: 67Дата публікації: 14:22 20.12.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання