Робоча нарада щодо участі району у проектах та грантах
Робоча нарада щодо участі району у проектах та грантах

Поділитися новиною:

Робоча нарада щодо участі району у проектах та грантах

18 грудня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела робочу нараду щодо участі району у проектах та грантах у 2018 році.

Рішенням Харківської обласної ради від 07.12.2017 року №579-VII затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», яким визначено мета, основні завдання та порядок проведення конкурсу.

18 грудня голова районної державної адміністрації Ірини Григоренко провела робочу нараду щодо участі району у проектах  та грантах у 2018 році.

Ірина Володимирівна наголосила, що метою конкурсу є сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам на території Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад. Одним з основних завдань конкурсу є співпраця з територіальними громадами у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного, культурно-освітнього характеру та визначення  шляхів ефективного їх вирішення.

Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анна Макогон ознайомила присутніх з умовами проведення, організаційним забезпеченням та процедурами конкурсу.

Начальник фінансового управління Віктор Татаренко розглянув питання фінансового забезпечення реалізації міні-проектів та умови співфінансування.

Учасникам наради було запропоновано залучитися до участі у обласному конкурсі. До 19 лютого 2018 року підготувати міні-проекти, спрямовані на вирішення соціально значимих проблем громади Дворічанського району, реалізація яких  покращить якісні та кількісні показники життєдіяльності громади, із застосуванням інноваційних підходів та активним залученням до участі органів місцевого самоврядування, громадських організацій, органів самоорганізації населення.

 

Альбом: Робоча нарада щодо участі району у проектах та грантах 
Альбом: Робоча нарада щодо участі району у проектах та грантах
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9296 | Переглядів: 77Дата публікації: 12:00 18.12.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання