Соціальна робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах
Соціальна  робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах

Поділитися новиною:

Соціальна робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах

18 грудня 2017 року, під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Світлани Нейман, відбулось засідання комісії щодо здійснення координації взаємодії між суб'єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

На засіданні були розглянуті питання щодо роботи  суб'єктів з данною категорією сімей. За рішенням  Комісії виведено з банку даних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах  6 сімей;  4 сім'ї (10 дітей) занесено до банку даних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; знято з соціального супроводу 2 сім'ї та 2 особи.

В ході засідання керівником апарату надані відповідні доручення керівникам відділів та служб щодо вирішення невідкладних питань щодо здійснення систематичного надання  послуг даним категоріям сімей, згідно Державних стандартів соціальних послуг.

Альбом: Соціальна  робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах Альбом: Соціальна  робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9294 | Переглядів: 102Дата публікації: 10:00 18.12.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих