Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами
Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами

Поділитися новиною:

Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами

Сьогодні, 15 грудня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела робочу нараду з головами Новоєгорівської та Лиманської Другої сільських рад.

Під час зустрічі Ірина Володимирівназвернула увагу на необхідність вжиття заходів по:

забезпеченню виконання місцевих бюджетів на 2017 рік та своєчасного затвердження на 2018 рік з урахуванням пропозицій щодо надання субвенції районному бюджету на утримання бюджетних установ розташованих на відповідних територіях;

визначення переліку проектів розвитку соціальної сфери району у 2018 році, які повинні формуватися за основними критеріями – актуальності та соціальної доцільності.

У ході співбесіди сільськими головами разом із структурними підрозділами райдержадміністрації порушувалися нагальні питання розвитку відповідних територій та шляхи їх вирішення.

 

Альбом: Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами Альбом: Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами Альбом: Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами Альбом: Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами Альбом: Проведено співбесіди з Новоєгорівською та Лиманської Другою сільськими радами
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9288 | Переглядів: 92Дата публікації: 15:12 15.12.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих