Розпочато підготовку до Дня Святого Миколая
Розпочато підготовку до Дня Святого Миколая

Поділитися новиною:

Розпочато підготовку до Дня Святого Миколая

13 грудня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела засідання оргкомітету з питань організації та проведення у районі Дня Святого Миколая та новорічних свят.

Члени оргкомітету обговорили питання забезпечення святковими подарунками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В ході засідання погодили план проведення заходів, а саме: 19 грудня о 10.00 год. в центрі дитячої та юнацької творчості відбудеться свято для дітей зазначених категорій, об 11.30 год. святкове відкриття Новорічної ялинки в селищі Дворічна; 20 грудня о 10.00 в ЦДЮТ відбудеться Новорічне свято для дітей учасників антитерористичної операції на сході України.

Підсумовуючи нараду, Ірина Володимирівна зазначила, що необхідно максимально активізувати організаційні зусилля на виконання керівниками поставлених завдань з підготовки і проведення свят. «Це організовується для дітей, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі діти, вірять в новорічні дива і чекають подарунків, як ніхто інший» – зазначила Ірина Володимиріна.

Альбом: Розпочато підготовку до Дня Святого Миколая Альбом: Розпочато підготовку до Дня Святого Миколая Альбом: Розпочато підготовку до Дня Святого Миколая
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9282 | Переглядів: 83Дата публікації: 15:39 13.12.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих