Всеукраїнський тиждень права 2017
Всеукраїнський тиждень права 2017

Поділитися новиною:

Всеукраїнський тиждень права 2017

Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

План заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права затверджено Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017р № 579-р.

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

Тиждень права також спрямований на утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

Упродовж Всеукраїнського тижня права, відповідно до Плану заходів щодо організації проведення Всеукраїнського тижня права у 2017 році на території Дворічанського району Харківської області, затвердженого розпорядженням голови Дворічанської районної державної адміністрації від 11 жовтня 2017 року № 389,  в загальноосвітніх навчальних закладах району проведені Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, лекції, семінари, ігри - подорожі, брейн - ринги, круглі столи, правові дебати тощо. В них приймали участь фахівці служби у справах сім’ї, дітей та молоді, Дворічанського районного центру для сім’ї, дітей та молоді, Дворічанського районного сектору з питань пробації та сектору кримінальної поліції Дворічанського відділення поліції Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області. У бібліотеках району демонструвались тематичні виставки літератури, новинки періодичної преси на правознавчу тематику. Для батьків проводились правові лекторії.

В рамках Всеукраїнського тижня права начальниками структурних підрозділів районної державної адміністрації надавалась безоплатна первинна правова допомога населенню на базі громадської приймальні, з питань реалізації і захисту прав людини.

Всі зазначені заходи носять, перш за все, правоінформаційний та правовиховний характер та спрямовані на те, щоб кожен громадянин України не тільки знав свої права й обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9264 | Переглядів: 45Дата публікації: 10:29 11.12.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Посилання