День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині
День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині

Поділитися новиною:

День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині

6 грудня в районному будинку культури відбулися урочистості та святкові заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

З нагоди свята, Дня місцевого самоврядування, 6 грудня 2017 року у районному будинку культури відбулися районні урочистості, в яких взяли участь народний депутат України Дмитро Шенцев, депутати Харківської обласної ради Леонід Заярний та Світлана Білохвостенко. Привітала учасників зібрання та підвела підсумки роботи голова районної ради Галина Турбаба. З вітальним словом виступила голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко. Вони вручили відзнаки районної ради та районної державної адміністрації кращим представникам місцевого самоврядування.

Для присутніх виступили Почесний діяч мистецтв України Андрій Піха та ансамбль «Два кольори».

 

Альбом: День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині Альбом: День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині Альбом: День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині Альбом: День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині Альбом: День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині Альбом: День місцевого самоврядування відсвяткували на Дворічанщині
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9256 | Переглядів: 119Дата публікації: 16:22 06.12.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих