Святкували День працівника сільського господарства у селі Тавільжанка
Святкували День працівника сільського господарства у селі Тавільжанка

Поділитися новиною:

Святкували День працівника сільського господарства у селі Тавільжанка

11 листопада 2017 року в приміщенні Тавільжанського сільського будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівника сільського господарства.

На святкування були запрошені почесні гості – голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко та голова районної ради Галина Турбаба.

Першим сільгоспвиробників привітав зі святом сільський голова Микола Тритяк, та надав слово  директору  ПСП «Тавільжанське» Оксані Шило. На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Дворічанського  району.

Керівники району щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів,  рясних сходів та щедрих ужинків. З вітальним словом виступив ієрей Стефаній.

За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток рослинництва на Тавільжанщині працівники ПСП «Тавільжанське» отримали грошові винагороди.

   Завершились урочистості святковими  концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності  Дворічанського району.

Альбом: Святкували День сільського господарства у селі Тавільжанка Альбом: Святкували День сільського господарства у селі Тавільжанка Альбом: Святкували День сільського господарства у селі Тавільжанка Альбом: Святкували День сільського господарства у селі Тавільжанка Альбом: Святкували День сільського господарства у селі Тавільжанка Альбом: Святкували День сільського господарства у селі Тавільжанка
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9176 | Переглядів: 114Дата публікації: 09:35 13.11.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих