Відбулася нарада щодо призову громадян
Відбулася нарада щодо призову громадян

Поділитися новиною:

Відбулася нарада щодо призову громадян

08 листопада 2017 року у кабінеті голови районної державної адміінстрації Ірини Григоренко відбулася робоча нарада з питань:

1. Про проведення призову на строкову військову службу восени 2017 року;
2. Про виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у IV кварталі поточного року.

На нараді були присутні перший заступник голови Бондаренко В.В., головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Трунова Ю.С., представник Дворічанського ВП Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області, лікар-фтізіатр КЗОЗ «Дворічанська центральна районна лікарня» Чернявська Л.І. та представник від Дворічанського РВК Головко А.С.

Головко А.С. доповів присутнім про стан призову на строкову військову службу восени 2017 року та стан залучення осіб на військову службу за контрактом у IV кварталі 2017 року. Також він наголосив на необхідності посилення контролю за веденням військового обліку на підприємствах та в організаціях району шляхом проведення планових перевірок та надання методичної допомоги.

Голова РДА підвівши підсумок наради наголосила на активізації агітаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення на військову службу за контрактом та популяризації строкової військової служби серед юнаків призовного віку.

Альбом: 08.11.2017 року у кабінеті голови РДА відбулась робоча нарада з питань: 1. Про проведення призову на строкову військову службу восени 2017 року; 
2. Про виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у IV кварталі поточного року.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9158 | Переглядів: 119Дата публікації: 16:02 08.11.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих