Відбулася нарада щодо призову громадян
Відбулася нарада щодо призову громадян

Поділитися новиною:

Відбулася нарада щодо призову громадян

08 листопада 2017 року у кабінеті голови районної державної адміінстрації Ірини Григоренко відбулася робоча нарада з питань:

1. Про проведення призову на строкову військову службу восени 2017 року;
2. Про виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у IV кварталі поточного року.

На нараді були присутні перший заступник голови Бондаренко В.В., головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Трунова Ю.С., представник Дворічанського ВП Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області, лікар-фтізіатр КЗОЗ «Дворічанська центральна районна лікарня» Чернявська Л.І. та представник від Дворічанського РВК Головко А.С.

Головко А.С. доповів присутнім про стан призову на строкову військову службу восени 2017 року та стан залучення осіб на військову службу за контрактом у IV кварталі 2017 року. Також він наголосив на необхідності посилення контролю за веденням військового обліку на підприємствах та в організаціях району шляхом проведення планових перевірок та надання методичної допомоги.

Голова РДА підвівши підсумок наради наголосила на активізації агітаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення на військову службу за контрактом та популяризації строкової військової служби серед юнаків призовного віку.

Альбом: 08.11.2017 року у кабінеті голови РДА відбулась робоча нарада з питань: 1. Про проведення призову на строкову військову службу восени 2017 року; 
2. Про виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у IV кварталі поточного року.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9158 | Переглядів: 74Дата публікації: 16:02 08.11.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
24.02.2018
09:00 - Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ЦДЮТ
25.02.2018
Докладніше
Посилання