НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ
НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ

Поділитися новиною:

НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ

Велике свято обласного футболу, у вигляді відповідного фінального матчу розіграшу Кубка області серед переможців районних і міських чемпіонатів, прийшло на колодязнянську землю. Після невдало проведеного матчу в гостях і програшу з рахунком 1:3, колодязняни вдома горіли бажанням довести силу і міць своїх атак та ліквідувати гандикап у два м’ячі. Гарний святковий настрій і позитивні емоції перед відповідальною грою «підтримала небесна канцелярія». Сутки до матчу район поливало осіннім дощем, а в день проведення все було готово до гри наче б на замовлення. В організації та проведенні фінальної гри неабияких зусиль у підготовці футбольного поля, оформленні фотовиставки і тематичного банера, урочистої церемонії відкриття і закриття фінальної гри тощо, доклав селищний голова О.В. Перепелиця разом з односельцями. Все було готово до початку матчу.

         За підтримки численної футбольної публіки, керівників району і представників обласної федерації футболу, команди із завзяттям ринулися в бій. З початком зустрічі місцевий «Факел» і ФК «Маяк» (с. Глибоке Харківського р-ну) включили максимальні швидкості і, забігаючи наперед, скажу, підтримали та зберегли їх до фінального свистка. Перед колодязнянами, з огляду на збалансований склад суперників, стояла непроста задача. Команді потрібно було будь-що грати на перемогу і забивати щонайменше двічі. Тому активність місцевої команди у нападі, куди колодязняни відрядили великі сили, була цілком природною. Гості, до честі команди, не стали відсиджуватися у захисті і грати на утримання переваги, здобутої у першому матчі. Під стать висококласній команді, «Маяк» прийняв виклик господарів, діяв надійно в захисті, плідно у розвитку атак і небезпечно в нападі. Словом, суперники були гідними один одного, а гра захопила справжніх вболівальників, які шалено підтримували своїх улюбленців.

         Активність обох команд в атаці, що особливо подобалося глядачам, принесло гольовий результат в першій половині стартового відрізку гри. Спершу рахунок на сімнадцятій хвилині відкрили гості, завершивши атаку лівим флангом і вдало використавши догравання. Після пропущеного м’яча завдання місцевої команди не змінилося, а тільки ускладнилося. Щоб вирівняти становище, необхідно було забивати тричі, а для загальної перемоги і того більше. Але колодязняни не знітилися після пропущеного м’яча, продовжували грати активно і невдовзі рахунок зрівняли. Чітким пасом у вільну зону від Д. Шейгуса скористався В. Ткаченко, і за рахунок індивідуальної майстерності вирівняв становище. Трибуни вибухнули оваціями, а гості на деякий час зменшили свою активність. Втім, до перерви рахунок не змінився, хоча чудову нагоду аби вийти вперед в рахунку мав Є. Азаров. Воротар гостей надійними діями зберіг паритет в рахунку і команди відправилися на перерву.

         Після відпочинку гості, особливо не ризикуючи, вдалися до тактики мілкого фолу і грали другим номером. Нашим землякам відступати було нікуди. Активними діями шляхи до воріт суперників торували М. Кісіль, Д. Шейгус, В. Ткаченко, В. Нетьосов і С. Старіков. Перевага нашої команди у володінні м’ячем була відчутною, але не вистачало ресурсу у завершальній фазі атак. Відчувалася відсутність провідних півзахисників, яким відводиться важлива роль у побудові атакуючої гри команди. Гості свідомо на такий розмін не йшли, грали по рахунку, чітко виконуючи захисні завдання і зберігаючи недоторканість своїх воріт. А за ліпшої нагоди використовували можливості для контратак. В останні п’ятнадцять хвилин гри втома позначилася на діях гостей і вони намагалися контролювати м’яч і збивати темп атак суперників, часом вдаючись до не зовсім коректних прийомів. І їм це сповна вдавалося. Для досягнення перемоги, як відомо, будь-які методи корисні. Фінальний свисток арбітра матчу застав нашу команду в черговій атаці, але… Водночас він сповістив про нічийний результат у звітному матчі, а за сумою двох фінальних ігор вивів у ранг переможця розіграшу команду «Маяк».

         В ході урочистої церемонії нагородження учасників фіналу взяли участь голова районної державної адміністрації І.В. Григоренко, голова районної ради Г.Г. Турбаба, виконавчий директор Харківської обласної федерації футболу О.О. Коробка і відповідальний працівник федерації за проведення турніру Ю. Корінько. Переможців і фіналістів розіграшу нагороджено кубками, грамотами і медалями обласної федерації футболу, відзнаки за участь у фінальному матчі отримали арбітри.

         Щодо підсумків кубкових змагань, слід відмітити клопітку роботу Колодязненського сільського голови О.В. Перепелиці, несамовиту підтримку вболівальників і, звичайно ж, самовіддану гру команди. Фінальна вершина у турнірі – це неабияке досягнення колективу і гордість за свій рідний край, за село, за район. Наші спортсмени вкотре довели, що не перевелися талановиті футболісти в нашому районі, що спорт живе навіть у самих віддалених куточках області завдяки плідній роботі і повсякденному піклуванню про галузь небайдужих людей, справжніх фанатів своєї справи, відданих прихильників гри. Отож, «Факел» зі своїми прихильниками цілком заслужено приймають вітання!

В. Каща

Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9144 | Переглядів: 47Дата публікації: 13:47 30.10.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
24.02.2018
09:00 - Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ЦДЮТ
25.02.2018
Докладніше
Посилання