НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ
НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ

Поділитися новиною:

НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ

Велике свято обласного футболу, у вигляді відповідного фінального матчу розіграшу Кубка області серед переможців районних і міських чемпіонатів, прийшло на колодязнянську землю. Після невдало проведеного матчу в гостях і програшу з рахунком 1:3, колодязняни вдома горіли бажанням довести силу і міць своїх атак та ліквідувати гандикап у два м’ячі. Гарний святковий настрій і позитивні емоції перед відповідальною грою «підтримала небесна канцелярія». Сутки до матчу район поливало осіннім дощем, а в день проведення все було готово до гри наче б на замовлення. В організації та проведенні фінальної гри неабияких зусиль у підготовці футбольного поля, оформленні фотовиставки і тематичного банера, урочистої церемонії відкриття і закриття фінальної гри тощо, доклав селищний голова О.В. Перепелиця разом з односельцями. Все було готово до початку матчу.

         За підтримки численної футбольної публіки, керівників району і представників обласної федерації футболу, команди із завзяттям ринулися в бій. З початком зустрічі місцевий «Факел» і ФК «Маяк» (с. Глибоке Харківського р-ну) включили максимальні швидкості і, забігаючи наперед, скажу, підтримали та зберегли їх до фінального свистка. Перед колодязнянами, з огляду на збалансований склад суперників, стояла непроста задача. Команді потрібно було будь-що грати на перемогу і забивати щонайменше двічі. Тому активність місцевої команди у нападі, куди колодязняни відрядили великі сили, була цілком природною. Гості, до честі команди, не стали відсиджуватися у захисті і грати на утримання переваги, здобутої у першому матчі. Під стать висококласній команді, «Маяк» прийняв виклик господарів, діяв надійно в захисті, плідно у розвитку атак і небезпечно в нападі. Словом, суперники були гідними один одного, а гра захопила справжніх вболівальників, які шалено підтримували своїх улюбленців.

         Активність обох команд в атаці, що особливо подобалося глядачам, принесло гольовий результат в першій половині стартового відрізку гри. Спершу рахунок на сімнадцятій хвилині відкрили гості, завершивши атаку лівим флангом і вдало використавши догравання. Після пропущеного м’яча завдання місцевої команди не змінилося, а тільки ускладнилося. Щоб вирівняти становище, необхідно було забивати тричі, а для загальної перемоги і того більше. Але колодязняни не знітилися після пропущеного м’яча, продовжували грати активно і невдовзі рахунок зрівняли. Чітким пасом у вільну зону від Д. Шейгуса скористався В. Ткаченко, і за рахунок індивідуальної майстерності вирівняв становище. Трибуни вибухнули оваціями, а гості на деякий час зменшили свою активність. Втім, до перерви рахунок не змінився, хоча чудову нагоду аби вийти вперед в рахунку мав Є. Азаров. Воротар гостей надійними діями зберіг паритет в рахунку і команди відправилися на перерву.

         Після відпочинку гості, особливо не ризикуючи, вдалися до тактики мілкого фолу і грали другим номером. Нашим землякам відступати було нікуди. Активними діями шляхи до воріт суперників торували М. Кісіль, Д. Шейгус, В. Ткаченко, В. Нетьосов і С. Старіков. Перевага нашої команди у володінні м’ячем була відчутною, але не вистачало ресурсу у завершальній фазі атак. Відчувалася відсутність провідних півзахисників, яким відводиться важлива роль у побудові атакуючої гри команди. Гості свідомо на такий розмін не йшли, грали по рахунку, чітко виконуючи захисні завдання і зберігаючи недоторканість своїх воріт. А за ліпшої нагоди використовували можливості для контратак. В останні п’ятнадцять хвилин гри втома позначилася на діях гостей і вони намагалися контролювати м’яч і збивати темп атак суперників, часом вдаючись до не зовсім коректних прийомів. І їм це сповна вдавалося. Для досягнення перемоги, як відомо, будь-які методи корисні. Фінальний свисток арбітра матчу застав нашу команду в черговій атаці, але… Водночас він сповістив про нічийний результат у звітному матчі, а за сумою двох фінальних ігор вивів у ранг переможця розіграшу команду «Маяк».

         В ході урочистої церемонії нагородження учасників фіналу взяли участь голова районної державної адміністрації І.В. Григоренко, голова районної ради Г.Г. Турбаба, виконавчий директор Харківської обласної федерації футболу О.О. Коробка і відповідальний працівник федерації за проведення турніру Ю. Корінько. Переможців і фіналістів розіграшу нагороджено кубками, грамотами і медалями обласної федерації футболу, відзнаки за участь у фінальному матчі отримали арбітри.

         Щодо підсумків кубкових змагань, слід відмітити клопітку роботу Колодязненського сільського голови О.В. Перепелиці, несамовиту підтримку вболівальників і, звичайно ж, самовіддану гру команди. Фінальна вершина у турнірі – це неабияке досягнення колективу і гордість за свій рідний край, за село, за район. Наші спортсмени вкотре довели, що не перевелися талановиті футболісти в нашому районі, що спорт живе навіть у самих віддалених куточках області завдяки плідній роботі і повсякденному піклуванню про галузь небайдужих людей, справжніх фанатів своєї справи, відданих прихильників гри. Отож, «Факел» зі своїми прихильниками цілком заслужено приймають вітання!

В. Каща

Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ Альбом: НІЧИЯ НА КОРИСТЬ СУПЕРНИКІВ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9144 | Переглядів: 86Дата публікації: 13:47 30.10.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих