Підготовка до святкування Дня сільського господарства
Підготовка до святкування Дня сільського господарства

Поділитися новиною:

Підготовка до святкування Дня сільського господарства

31 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела засідання організаційного комітету на якому обговорили  підготовку урочистих та святкових заходів з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Оргкомітет розглянув пропозиції від сільгосппідприємств щодо відзначення кращих хліборобів районними відзнаками та обговорили усі моменти підготовки до належного вшанування людей хліборобської праці у районі. Вшанування працівників сільського господарства в районі запланували на   15 листопада 2017 року об 11.00 год. у районному будинку культури              смт Дворічна.

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9140 | Переглядів: 96Дата публікації: 17:03 31.10.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
24.02.2018
09:00 - Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ЦДЮТ
25.02.2018
Докладніше
Посилання