Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Поділитися новиною:

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Напередодні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, хочу вкотре вклонитися своїм колегам, працівникам територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району, які дарують радість та допомагають виживати хворим, інвалідам, немічним, самотнім людям.

Я рахую, що соціальні робітники – це ентузіасти, котрі віддаються роботі сповна, а не просто по затвердженому розпорядку. Серед них ті, хто присвятив цій справі своє життя, працюючі багато років на «ниві милосердя», це: Козлова Ольга  з Токарівки; Бердник Ганна з Вільшани; Дробянський Андрій з Гороб’ївки; Шевченко Ольга та Шевченко Олена з Миколаївки; Соловей Валентина з Отрадного; Глушко Ніна з села Западне; Крисало Ольга, Фоміна Валентина, Єфіменко Ніна з смт Дворічна, Солонина Віра з Другого Лимана, Шкарампота Лідія з Кам’янки.

Щирими словами подяки за «науку» у соціальній сфері звертаюся до ветеранів: Крістанс Ольги Костянтинівни, Токарєвої Лариси Євгеніївни, Лабуз Людмили Федотівни, Золотарьової Али Михайлівни, Чернікових Івана Олександровича та Тетяни Олексіївни, Калиновської Олександри Борисівни, Віктора Григоровича Перепелиці, Гуртової Марії Миколаївни, Селюти Раїси Іванівни, Макушенко Валентини Іванівни, Глотової Валентини Іванівни, Вітнової Зої Іванівни, Дідок Ніни Федорівни, Кондратенко Ніни Іванівни, Герасименко Ольги Василівни, Євсюкової Зінаїди Миколаївни, Луніної Любові Миколаївни, Корельчук Галини Володимирівни, Дубовик Ольги Генадіївни, Радченко Олени Василівни, Довгаль Ольги Олександрівни, Деми Мотрони Василівни, інших шанованих робітників, які працювали у територіальному центрі.

Людяністю, доброзичливістю, вмінням дати слушну пораду заслужили повагу підопічних: Подгорняк Олена, Прокопенко Наталя, Сахно Оксана, Марченко Ганна, Ребрун Олена, Демченко Поліна, Мостова Світлана, Жукова Олена, Бритвак Наталія.

Злагоджено працюють соціальні робітники на території Пісківської та Колодязненської сільських рад:  Попова Тетяна, Гладкіх Наталя, Чернікова Віта, Чаус Ніна, Стіпанова Тетяна, Олена Коваль.

З особливою вдячністю вклоняюся соціальним робітникам, які працюють у віддалених селах або на значних відстанях помешкань підопічних, це: Мателезі Ніні, Бологову Юрію, Бондаренко Олені, Сірик Олені , Рибаковій Любові, Бережній Світлані, Любченко Ірині, Масаловій Ірині, Бігіч Євгенії, Пісарєвій Ірині.

А як можна не подякувати нашій молоді: Рудковській Марині, Чаплигіній Катерині, Луніній Оксані, Ілюшенко Світлані, які маючи молодий вік, отримуючи невелику заробітну плату, з повагою та любов’ю обслуговують підопічних дійсно за покликанням душі.

Дуже горджуся цими скромними Людмилами, як Гордєєва  та Шугурова, яких відрізняє особлива увага до підопічних. Щоденно  чую слова вдячності за таких працівників.

У похилому віці спілкування для людини іноді важливіше за хліб і ліки. Тому, щонеділі виїздять на допомогу соціальним робітникам - соціальні працівники, які перевіряють не тільки якість надання соціальних послуг, а і тісно спілкуються з підопічними, взнаючи та розраджуючи їх проблеми, це: завідувач відділення соціальної допомоги Найданова Юлія та її надійні помічники – фахівці із соціальної роботи Радченко Ірина та Авдєйчик Валентина.

Маленький, затишний «рай» у приміщенні територіального центру створено руками працівників відділення денного перебування: бувшими та теперішнім завідувачами Самойленко Наталею, Соловйовим Миколою та Шаповаловою Наталією, соціальним педагогом Семенцовою Іриною та сестрою медичною Рудич Алою. Облаштовано місце для зустрічі підопічних відділення, підготовлені матеріали та розпочинають заняття слухачі Університету 3 віку, облаштована « кімната здоров’я», завжди пахне чаєм з різнотрав’я. Персонал намагається допомогти людям поважного віку, які перебувають на пенсії, відчути себе потрібними суспільству, знайти те коло спілкування й ті корисні заняття, які б забезпечили самореалізацію кожного, самовдосконалення і безперервний розвиток. А це у свою чергу допоможе їм боротися з хворобами і старістю, дасть можливість продовжити активне і щасливе життя.

У цих примішеннях щоденно можна почути сміх та співи, розповіді про своє життя-буття наших шанованих відвідувачів, що безумовно продляє їхнє життя.

Молоді, завзяті та працьовиті працівники відділення організації надання адресної натуральної допомоги, якими керує Гусон Ірина: швачка Авраменко Альона та перукар Шемякова Вікторія, вправно обслуговують громадян поважного віку, осіб з інвалідністю та тих хто опинився в скрутних життєвих обставинах.

Головне професійне кредо – служити людям, залишається незмінним для мене особисто, як директора установи, та моїх колег-однодумців Лебединської Ганни, Меки Надії, Шаренка Олександра, Приходіна Олександра, Семенової Жани, Дорошенко Яни.

Найвищих відзнак і нагород заслуговує кожен з них, бо роблять усе щоби «осінь і зима людського життя» була теплою та доглянутою, але найвищою дякою є і буде людська повага та Боже благословення!

Шановні колеги, працівники соціальної сфери, ветерани, зі святом всіх! Здоров’я і успіхів у нашій нелегкій праці! Будьте вірними своєму покликанню та відчувайте гордість за обрану професію!

З повагою,

Директор територіально центру  соціального обслуговування  Лариса Найданова      

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9138 | Переглядів: 155Дата публікації: 10:52 31.10.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
15.08.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:15.08.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:30 - Огляд готовності закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року Огляд готовності закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:15.08.2018 08:30 Місце проведення:заклади освіти за графіком
09:00 - Особистий прийом громадян заступника голови райдержадміністрації О. Павленко Особистий прийом громадян заступника голови райдержадміністрації О. Павленко Організатор:Катеренюк В.І. – начальник відділу Час проведення:15.08.2018 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня райдержадміністрації
10:00 - Нарада з керівниками силових структур Нарада з керівниками силових структур Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:15.08.2018 10:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
16.08.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:16.08.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:30 - Огляд готовності закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року Огляд готовності закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:16.08.2018 08:30 Місце проведення:заклади освіти за графіком
09:00 - Особистий прийом громадян голови райдержадміністрації І. Григоренко Особистий прийом громадян голови райдержадміністрації І. Григоренко Організатор:Не визначено! Час проведення:16.08.2018 09:00 Місце проведення:Не визначено!
13:00 - Робоча нарада щодо підготовки планів основних заходів райдержадміністрації на наступний тиждень Робоча нарада щодо підготовки планів основних заходів райдержадміністрації на наступний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:16.08.2018 13:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
14:00 - Планове засідання районного штабу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соцсфери до ОЗП 2018-2019 рр. Планове засідання районного штабу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соцсфери до ОЗП 2018-2019 рр. Організатор:Куштим Г.В. – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Час проведення:16.08.2018 14:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
17.08.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:17.08.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
10:00 - Підготовка узагальнених матеріалів та звітів щодо результатів огляду готовності закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року Підготовка узагальнених матеріалів та звітів щодо результатів огляду готовності закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.08.2018 10:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту
12:00 - Селекторна нарада обласної державної адміністрації з порядком денним: 1. Про підготовку навчальних закладів Харківської області до нового 2018/2019 навчального року 2. Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок Селекторна нарада обласної державної адміністрації з порядком денним: 1. Про підготовку навчальних закладів Харківської області до нового 2018/2019 навчального року 2. Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:17.08.2018 12:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
13:00 - Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні напої (слабоалкогольні) напої Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні напої (слабоалкогольні) напої Організатор:Кісільов О.А. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:17.08.2018 13:00 Місце проведення:територія Лиманської Другої сільської ради
15:00 - Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:17.08.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих