Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Поділитися новиною:

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району

Напередодні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, хочу вкотре вклонитися своїм колегам, працівникам територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району, які дарують радість та допомагають виживати хворим, інвалідам, немічним, самотнім людям.

Я рахую, що соціальні робітники – це ентузіасти, котрі віддаються роботі сповна, а не просто по затвердженому розпорядку. Серед них ті, хто присвятив цій справі своє життя, працюючі багато років на «ниві милосердя», це: Козлова Ольга  з Токарівки; Бердник Ганна з Вільшани; Дробянський Андрій з Гороб’ївки; Шевченко Ольга та Шевченко Олена з Миколаївки; Соловей Валентина з Отрадного; Глушко Ніна з села Западне; Крисало Ольга, Фоміна Валентина, Єфіменко Ніна з смт Дворічна, Солонина Віра з Другого Лимана, Шкарампота Лідія з Кам’янки.

Щирими словами подяки за «науку» у соціальній сфері звертаюся до ветеранів: Крістанс Ольги Костянтинівни, Токарєвої Лариси Євгеніївни, Лабуз Людмили Федотівни, Золотарьової Али Михайлівни, Чернікових Івана Олександровича та Тетяни Олексіївни, Калиновської Олександри Борисівни, Віктора Григоровича Перепелиці, Гуртової Марії Миколаївни, Селюти Раїси Іванівни, Макушенко Валентини Іванівни, Глотової Валентини Іванівни, Вітнової Зої Іванівни, Дідок Ніни Федорівни, Кондратенко Ніни Іванівни, Герасименко Ольги Василівни, Євсюкової Зінаїди Миколаївни, Луніної Любові Миколаївни, Корельчук Галини Володимирівни, Дубовик Ольги Генадіївни, Радченко Олени Василівни, Довгаль Ольги Олександрівни, Деми Мотрони Василівни, інших шанованих робітників, які працювали у територіальному центрі.

Людяністю, доброзичливістю, вмінням дати слушну пораду заслужили повагу підопічних: Подгорняк Олена, Прокопенко Наталя, Сахно Оксана, Марченко Ганна, Ребрун Олена, Демченко Поліна, Мостова Світлана, Жукова Олена, Бритвак Наталія.

Злагоджено працюють соціальні робітники на території Пісківської та Колодязненської сільських рад:  Попова Тетяна, Гладкіх Наталя, Чернікова Віта, Чаус Ніна, Стіпанова Тетяна, Олена Коваль.

З особливою вдячністю вклоняюся соціальним робітникам, які працюють у віддалених селах або на значних відстанях помешкань підопічних, це: Мателезі Ніні, Бологову Юрію, Бондаренко Олені, Сірик Олені , Рибаковій Любові, Бережній Світлані, Любченко Ірині, Масаловій Ірині, Бігіч Євгенії, Пісарєвій Ірині.

А як можна не подякувати нашій молоді: Рудковській Марині, Чаплигіній Катерині, Луніній Оксані, Ілюшенко Світлані, які маючи молодий вік, отримуючи невелику заробітну плату, з повагою та любов’ю обслуговують підопічних дійсно за покликанням душі.

Дуже горджуся цими скромними Людмилами, як Гордєєва  та Шугурова, яких відрізняє особлива увага до підопічних. Щоденно  чую слова вдячності за таких працівників.

У похилому віці спілкування для людини іноді важливіше за хліб і ліки. Тому, щонеділі виїздять на допомогу соціальним робітникам - соціальні працівники, які перевіряють не тільки якість надання соціальних послуг, а і тісно спілкуються з підопічними, взнаючи та розраджуючи їх проблеми, це: завідувач відділення соціальної допомоги Найданова Юлія та її надійні помічники – фахівці із соціальної роботи Радченко Ірина та Авдєйчик Валентина.

Маленький, затишний «рай» у приміщенні територіального центру створено руками працівників відділення денного перебування: бувшими та теперішнім завідувачами Самойленко Наталею, Соловйовим Миколою та Шаповаловою Наталією, соціальним педагогом Семенцовою Іриною та сестрою медичною Рудич Алою. Облаштовано місце для зустрічі підопічних відділення, підготовлені матеріали та розпочинають заняття слухачі Університету 3 віку, облаштована « кімната здоров’я», завжди пахне чаєм з різнотрав’я. Персонал намагається допомогти людям поважного віку, які перебувають на пенсії, відчути себе потрібними суспільству, знайти те коло спілкування й ті корисні заняття, які б забезпечили самореалізацію кожного, самовдосконалення і безперервний розвиток. А це у свою чергу допоможе їм боротися з хворобами і старістю, дасть можливість продовжити активне і щасливе життя.

У цих примішеннях щоденно можна почути сміх та співи, розповіді про своє життя-буття наших шанованих відвідувачів, що безумовно продляє їхнє життя.

Молоді, завзяті та працьовиті працівники відділення організації надання адресної натуральної допомоги, якими керує Гусон Ірина: швачка Авраменко Альона та перукар Шемякова Вікторія, вправно обслуговують громадян поважного віку, осіб з інвалідністю та тих хто опинився в скрутних життєвих обставинах.

Головне професійне кредо – служити людям, залишається незмінним для мене особисто, як директора установи, та моїх колег-однодумців Лебединської Ганни, Меки Надії, Шаренка Олександра, Приходіна Олександра, Семенової Жани, Дорошенко Яни.

Найвищих відзнак і нагород заслуговує кожен з них, бо роблять усе щоби «осінь і зима людського життя» була теплою та доглянутою, але найвищою дякою є і буде людська повага та Боже благословення!

Шановні колеги, працівники соціальної сфери, ветерани, зі святом всіх! Здоров’я і успіхів у нашій нелегкій праці! Будьте вірними своєму покликанню та відчувайте гордість за обрану професію!

З повагою,

Директор територіально центру  соціального обслуговування  Лариса Найданова      

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9138 | Переглядів: 69Дата публікації: 10:52 31.10.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
24.11.2017
день - (За окремим графіком) Заходи у навчальних закладах району до Дня пам’яті жертв голодоморів (За окремим графіком) Заходи у навчальних закладах району до Дня пам’яті жертв голодоморів Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:навчальні заклади
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації Григоренко В.І. з першим заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації Григоренко В.І. з першим заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:24.11.2017 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
08:30 - Заходи приурочені Дню пам’яті жертвам голодоморів Заходи приурочені Дню пам’яті жертвам голодоморів Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Час проведення:24.11.2017 08:30 Місце проведення:заклади освіти району
09:00 - Нарада завідуючих дошкільних навчальних закладів: Нарада завідуючих дошкільних навчальних закладів:
1. Про виконання вимог програми навчання та виховання дітей віком від 2 до 7 років «Дитина».
2. Про попередження дитячого травматизму під час навчально-виховного процесу.
3. Виконання санітарних вимог утримання ДНЗ.
Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Час проведення:24.11.2017 09:00 Місце проведення:Відділ освіти, молоді та спорту

09:00 - «Закон один для всіх» виставка літератури «Закон один для всіх» виставка літератури Організатор:Кіптіла С.І. - директор ЦБС Час проведення:24.11.2017 09:00 Місце проведення:бібліотеки системи
10:00 - Участь у зональному етапі чемпіонату Харківської області з волейболу серед дівчат Участь у зональному етапі чемпіонату Харківської області з волейболу серед дівчат Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.11.2017 10:00 Місце проведення:м.Первомайський
11:00 - Лекція до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні «Голодний мор українського народу» Лекція до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні «Голодний мор українського народу» Організатор:Гудь А.Г., директор краєзнавчого музею Час проведення:24.11.2017 11:00 Місце проведення:Районний краєзнавчий музей
12:00 - Селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Скакуна О.Є. з питань: «Про стан комплектування Збройних сил України та інших військових формувань військовослужбовцями строкової військової служби в Харківській області восени 201 Селекторна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Скакуна О.Є. з питань: «Про стан комплектування Збройних сил України та інших військових формувань військовослужбовцями строкової військової служби в Харківській області восени 2017 року». «Про хід виконання встановленого планового завдання в Харківській області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у IV кварталі 2017 року». Організатор:Бондаренко В.В. – перший заступник голови райдержадміністрації Час проведення:24.11.2017 12:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
15:00 - Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні напої (слабоалкогольні) Виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні напої (слабоалкогольні) Організатор:Пархоменко Н.Ю. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:24.11.2017 15:00 Місце проведення:Територія Богданівської сільської ради
15:00 - Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату райдержадміністрації Час проведення:24.11.2017 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
25.11.2017
09:00 - Жалобний мітинг до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років Жалобний мітинг до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:25.11.2017 09:00 Місце проведення:Пам’ятний знак жертвам Голодомору, центральний цвинтар смт Дворічна
09:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:25.11.2017 09:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
09:00 - І районний етап змагань з шахів серед команд закладів освіти району у рамках обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» І районний етап змагань з шахів серед команд закладів освіти району у рамках обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Час проведення:25.11.2017 09:00 Місце проведення:Дворічанська ЗОШ
10:00 - Районний конкурс таланту і краси «Юна принцеса» Районний конкурс таланту і краси «Юна принцеса» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Час проведення:25.11.2017 10:00 Місце проведення:Центр дитячої та юнацької творчості
10:00 - Участь у зональному етапі чемпіонату Харківської області з волейболу серед дівчат Участь у зональному етапі чемпіонату Харківської області з волейболу серед дівчат Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:25.11.2017 10:00 Місце проведення:м.Первомайський
10:00 - Зональний етап чемпіонату Харківської області з волейболу серед юнаків Зональний етап чемпіонату Харківської області з волейболу серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:25.11.2017 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
16:00 - Акція пам’яті «Запали свічку» Акція пам’яті «Запали свічку» Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:25.11.2017 16:00 Місце проведення:Райдержадмінітсрація
26.11.2017
09:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:26.11.2017 09:00 Місце проведення:Дворічанський ліцей
10:00 - Зональний етап чемпіонату Харківської області з волейболу серед юнаків Зональний етап чемпіонату Харківської області з волейболу серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:26.11.2017 10:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
Докладніше
Посилання