Підготовка до святкування Дня соціального працівника
Підготовка до святкування Дня соціального працівника

Поділитися новиною:

Підготовка до святкування Дня соціального працівника

26 жовтня керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Нейман провела засідання організаційного комітету

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

З цією метою сьогодні, 26 жовтня керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Нейман провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у Дворічанському районі Дня працівника соціальної сфери.

Членами організаційного комітету було напрацьовано певні заходи та прийнято ряд відповідних рішень, а саме: урочисті та святкові заходи заплановано провести у районному будинку культури (смт Дворічна) 03 листопада 2017 року о 09.30 год.

Альбом: Підготовка до святкування Дня соціального працівника Альбом: Підготовка до святкування Дня соціального працівника Альбом: Підготовка до святкування Дня соціального працівника
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9125 | Переглядів: 100Дата публікації: 15:20 26.10.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
24.02.2018
09:00 - Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ЦДЮТ
25.02.2018
Докладніше
Посилання