Триває підготовка до Дня визволення України
Триває підготовка до Дня визволення України

Поділитися новиною:

Триває підготовка до Дня визволення України

19 жовтня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в селищі Дворічна 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

З метою організації на належному рівні вшанування безсмертного подвигу ветеранів війни, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні 19 жовтня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела  засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в селищі Дворічна  73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Учасники зібрання обговорили план заходів та завдань, це і: організація урочистостей з нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, зокрема покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам; здійснення заходів з благоустрою пам’ятників, монументів та інших місць, пов’язаних з подіями Другої Світової війни на території району; організація проведення виховних годин, урочистих зустрічей учнів з ветеранами Другої Світової війни, виставки творів мистецтва, мемуарної та історичної літератури у бібліотеках, музеях та кімнатах бойової слави закладів освіти  та інше.

По завершенню засідання оргкомітету було прийнято рішення провести районний мітинг 27 жовтня 2017 року біля Меморіалу загиблим воїнам в роки Другої Світової війни 1941-1945 років селища Дворічна із залученням ветеранів праці, трудових колективів та громадськості. Захід планується розпочати о 10.00 год.

Альбом: Триває підготовка до Дня визволення України Альбом: Триває підготовка до Дня визволення України Альбом: Триває підготовка до Дня визволення України Альбом: Триває підготовка до Дня визволення України
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9111 | Переглядів: 111Дата публікації: 14:35 19.10.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих