«МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ»
«МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ  МОЇХ БАТЬКІВ»

Поділитися новиною:

«МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ»

Цього року День села у Кутьківці, 14 жовтня, об’єднав декілька свят: Покров пресвятой Богородиці, День людей похилого віку, державне свято—День захисника Вітчизни.

Зранку залунала музика біля Сільського будинку культури і об   11.30  розпочався святковий концерт.  Приємною несподіванкою для  усіх стала демонстрація  слайдів  з чудовими краєвидами рідного села, де кожен з кутьківців  мав нагоду помилуватися своєю вулицею, соціальними об’єктами, місцями  праці людей  у різні пори року, а також деякими приватними охайними будинками, утопаючими у квітах. Ідея створювання фільму належала  працівникам  сфери культури, а допомогли її здійснити працівник сільради Оксана Когут  та М.К. Довгополий.  Коли підняли екран ведучі (Н.П. Таран, Н. Г. Таран)познайомили присутніх з гостями  свята :

Головою  райдержадміністрації  Іриною  Володимирівною  Григоренко;

Начальником відділу культури і туризму С. М. Щоличевим;

Головним спеціалісом відділу культури і туризму  В. В. Черкасовою;

Головним редактором газети  «Дворічанський край» А. Є. Фоміним;

Депутатом районної ради О. М. Остапенко;

Головою ветеранської організації  В. М. Крейдуном;

Керівником підрозділу Кутьківка ППСВФ Агро А. Г. Зубенко;

Фізичною особою-підприємцем С. М. Колісником;

    Поважні гості привітали кутьківців  зі святами, а Голова  Кутьківської сільської ради подякувала  спонсорам та організаторам за участь у підготовці та проведенні свята і побажала  присутнім хорошого настрою.

Також протягом святкування родинну атмосферу добра, взаємоповаги створювали  і подарунки, які приготували для номенантів сільрада та постійні спонсори: керівник підрозділу «Кутьківка» ППСВФ «Агро» А. Г. Зубенко, приватний підприємець С.М. Колісник, фізична особа-підприємець  В. Ф. Петров.

Традиційно  на святі  привітали  найстаршу жительку   с. Кутьківки – Н. І. Груднину (92 р.), та Л. Д. Шутько(91 р.), а також наймолодших новонароджених кутьківців – Бичок Д., Костюкова А., Погорєлова С. Пощастило отримати подарунок  іменинниці А.Г. Чорномор, у якої особисте свято співпало з Днем села. Подарунки  також отримали 10 багатодітних родин, що є окрасою села: Глечик Тетяна  та Сергій мають 5 дітлахів, Дрогайцеві  Ганна та Микола виховують 3 дітей, Дулкай  Оксана та Сергій мають 3 діточок, Ілюшенко Світлана та Іван виховують 3 дітлахів, Маслякови Оксана та Андрій мають 5 дітей, Мануйлова Інна виховує 3 дітей, Орищій Ірина та Тимофій дбають про 3 діточок, Шапкіни Ірина та Сергій виховують 3 діточок. Федорченки Надія та Олександр – прийомна  сім’я – вони піклуються про 6-ро діточок. Родина, у якій виховується дитина під опікою: це сім’я Когут Оксани та  Євгена, вони піклуються  про 3 діточок.

Щирі  слова  привітання ведучі адресували воїнам, що виконали свій священний обов’язок у зоні АТО -- це В. А. Кулібаба, М.А. Рєзніченко, Р. Шевченко, А чорнобильцю  – М. П. Волікову, афганцям О. В. Бібікову  Кутьківською сільрадою було вручено подарунки за сумлінно виконаний обов’язок.

Музичне вітання і подарунки  з нагоди реєстрації шлюбу отримало подружжя Погорєлових Нелі та Олександра.

Цього року  свій діамантовий ювілей подружнього життя відзначили Петренки Наталія Олександрівнадрівна  та  Микола Андрійович.  «Квітуча садиба»  -- це ще одна номінація, учасників якої чекали подарунки, це родини  Герасименко Світлани та Ігоря  і  Козир Наталії та Романа. З великим задоволенням ведучі, до речі  дві Наталії Таран, повідомили односельців про те, що будівля Кутьківської ЗОШ цього року відзначила свій 50-річний ювілей. Колектив школи теж отримав солодкий подарунок. Одночасно усільській бібліотеці (завідуюча І.М. Бердник) проходив  конкурс  дитячого малюнку «Мій рідний край», у якому прийняли участь школярі молодших класів. За старанно намальовані роботи  учні отримали солодощі.

Продовжили свято веселими піснями жіноча вокальна група «Мелодія душі», чоловічий ансамбль народних інструментів «Рідна пісня» (керівник В.С. Кутько),  доречі цього разу жінки і чоловіки одягнули вперше нові сценічні костюми, за які амотори дуже вдячні сільській раді, на кошти якої нещодавно їх було придбано. А жіноче вокальне тріо «Відлуння»(у складі: Г. Дрогайцевої, Т. Нодь, Н. Таран). порадувало односельців новими піснями.Тривалий сміх та позитивні емоції викликали гумористичні сценки у майстерному виконанні М. Довгополого та В. Кутька «Кредит», М. Волікової, Л. Д’якової «Куми на святі». А на вулиці  після концерту на кутьківців та гостей чекали гарячі пельмені, шашлики, солодка вата, попкорн, батут (спонсорська  допомога від нар. депутата України Д. О Шенцева),  та танці до упаду. Останнім акордом  у святкуванні став фейєрверк.

Щиро дякуємо усім учасникам дійства!

Директор Кутьківського СБК                                           Н.Козир

Альбом: «МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ  МОЇХ БАТЬКІВ» Альбом: «МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ  МОЇХ БАТЬКІВ» Альбом: «МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ  МОЇХ БАТЬКІВ» Альбом: «МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ  МОЇХ БАТЬКІВ» Альбом: «МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ  МОЇХ БАТЬКІВ» Альбом: «МОЯ ЗЕМЛЯ -- ЗЕМЛЯ  МОЇХ БАТЬКІВ»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9110 | Переглядів: 148Дата публікації: 13:32 19.10.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих