Нарада з керівниками силових структур району
Нарада з керівниками силових структур району

Поділитися новиною:

Нарада з керівниками силових структур району

19 жовтня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела нараду із керівниками правоохоронних органів та силових структур району.

Було обговорено ситуацію в районі. Представники силових структур, у свою чергу, запевнили, що на території району ситуація стабільна. У ході наради велася розмова про формування подальших планів  спільних заходів на найближчий період, обговорювалися шляхи подальшої співпраці. Крім того, Ірина Григоренко звернула увагу на проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2017 року на виконання Указу Президента України від 24.02.2017 № 44/2017.

Голова райдержадміністрації Ірина Григоренко наголосила на необхідності чіткої, злагодженої роботи задля досягнення конкретних цілей та вагомих результатів.

 

 

Альбом: Нарада з керівниками силових структур району Альбом: Нарада з керівниками силових структур району Альбом: Нарада з керівниками силових структур району Альбом: Нарада з керівниками силових структур району Альбом: Нарада з керівниками силових структур району
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9109 | Переглядів: 96Дата публікації: 10:44 19.10.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих