9 жовтня - Всесвітній день пошти!
9 жовтня - Всесвітній день пошти!

Поділитися новиною:

9 жовтня - Всесвітній день пошти!

Шановні працівники поштового зв’язку Дворічанщини!

Вітаю Вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Завдяки професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці листонош, операторів, інших представників поштових професій, якісні послуги поштового зв’язку доступні навіть у найвіддаленіших населених пунктах нашого району.

Від щирого серця дякую всім працівникам і ветеранам поштового зв’язку Дворічанщини за нелегку, але дуже важливу для людей працю.

Бажаю Вам, вашим рідним і близьким здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення своїх бажань і надій. Нехай ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а ваші починання завжди одержують заслужене визнання!

Голова Дворічанської районної державної адміністрації           Ірина Григоренко

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9077 | Переглядів: 19Дата публікації: 07:42 09.10.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання