Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки
Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки

Поділитися новиною:

Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки

18 вересня 2017 року на базі Дворічанського центру дитячої та юнацької творчості проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки.

Зі вступним словом до всіх присутніх звернулася заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко.

Працівники Дворічанського РЦСССДМ підготували відеоролик для показу на тему «Таємні Близнюки», в якому йшла мова про суїцид прийомної дитини в прийомній родині.

Служба у справах дітей Дворічанської районної адміністрації в рамках «Дня усиновлення» провела бесіду з прийомними батьками на тему «Візьміть дитину у родину», під час якої  наголосили, що сім`я – це осередок щастя і любові та одним із способів допомогти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, є усиновлення.

Підвів підсумки зустрічі з прийомними батьками перший заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Бондаренко В.В.

Альбом: Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки Альбом: Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки Альбом: Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9040 | Переглядів: 52Дата публікації: 16:00 18.09.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання