Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки
Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки

Поділитися новиною:

Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки

18 вересня 2017 року на базі Дворічанського центру дитячої та юнацької творчості проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки.

Зі вступним словом до всіх присутніх звернулася заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко.

Працівники Дворічанського РЦСССДМ підготували відеоролик для показу на тему «Таємні Близнюки», в якому йшла мова про суїцид прийомної дитини в прийомній родині.

Служба у справах дітей Дворічанської районної адміністрації в рамках «Дня усиновлення» провела бесіду з прийомними батьками на тему «Візьміть дитину у родину», під час якої  наголосили, що сім`я – це осередок щастя і любові та одним із способів допомогти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, є усиновлення.

Підвів підсумки зустрічі з прийомними батьками перший заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Бондаренко В.В.

Альбом: Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки Альбом: Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки Альбом: Проведена зустріч з прийомними батьками в рамках взаємодопомоги і взаємопідтримки
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9040 | Переглядів: 99Дата публікації: 16:00 18.09.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих