Такий партизанський обов’язок …
Такий партизанський обов’язок …

Поділитися новиною:

Такий партизанський обов’язок …

19 вересня в читальному залі Дворічанської районної бібліотеки пройшло засідання клубу «Діалог», на яке були запрошені учні 8 «Б» класу (вчитель Інягіна Наталія Василівна) на годину пам’яті «Такий партизанський обов’язок…».

Дітей ознайомили з історією виникнення  партизанського руху взагалі та на Дворічанщині. Розповіли про історію виникнення назви вулиці «Партизанська».

В бібліотеці обладнано книжкову виставку, на якій розміщено книги та фотокартки учасників партизанського руху.   

       

Обрєзкова Т.В.

бібліотекар читального залу

Альбом: Такий партизанський обов’язок …
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9038 | Переглядів: 35Дата публікації: 14:41 19.09.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання