На Дворічанщині продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки»
На Дворічанщині продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки»

Поділитися новиною:

На Дворічанщині продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки»

Сьогодні, 12 вересня 2017 року, відбулася оперативна нарада першого заступника голови райдержадміністрації  Володимира Бондаренка за участі головного лікаря центральної районної лікарні Сергія Черкасова, головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Володимира Приходіна та начальника фінансового управління райдержадміінстрації Віктора Татаренка, на якій заслухали питання про реалізацію Урядової програми «Доступні ліки» на території Дворічанського району. 

 

Нагадаємо, 1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Для того, щоб узяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою “Доступні ліки”.

 

 

 

Альбом: На Дворічанщині продовжується реалізація урядової програми «Доступні ліки» Альбом: На Дворічанщині продовжується реалізація урядової програми «Доступні ліки»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9032 | Переглядів: 102Дата публікації: 14:49 12.09.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих