Урочисте підняття Державного прапора України
Урочисте підняття Державного прапора України

Поділитися новиною:

Урочисте підняття Державного прапора України

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

23 серпня відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України біля Дворічанського районного ліцею. Участь у заході на честь свята символу Української держави взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко, голова районної ради Галина Турбаба працівники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

З вітальними словами до учасників дійства звернулись голова районної ради Галина Турбаба, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко. Виступаючі привітали усіх присутніх зі святом та побажали упевненості та стабільності, здоров'я та успіхів у добрих справах на благо рідного краю, нашої великої Батьківщини, над якою гордо майорить Державний український прапор.

Апарат райдержадміністрації

Фото: Саніна О.І.

Альбом: Урочисте підняття Державного прапора України Альбом: Урочисте підняття Державного прапора України Альбом: Урочисте підняття Державного прапора України Альбом: Урочисте підняття Державного прапора України
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9006 | Переглядів: 133Дата публікації: 10:12 23.08.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих