Україна… Золота, чарівна сторона.
Україна… Золота, чарівна сторона.

Поділитися новиною:

Україна… Золота, чарівна сторона.

Кожна держава має три найголовніших символи: Гімн, Прапор та Герб. Є такі символи і у нашої держави.

«Прапор – це державний символ

Він є в кожної держави.

Це для всіх – ознака сили,

Це для всіх – ознака слави.

Символами України є чисте небо – символ миру та пшеничне поле – символ достатку.Синьо-жовтий прапор маєм синє небо, жовте жито. Прапор свій оберігаєм  він святиня.

Згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 року цей день Днем Державного Прапора. Так розпочалася інформаційна година до Дня прапора та Дня Незалежності в  Митрофанівській бібліотечній філії. До цього заходу було обладнано книжкову виставку «Державний прапор України- історія створення». Присутні мали змогу познайомитися з історичними подіями, які відбувалися в Україні за роки незалежності, висловити свої думки.

 

 

Завідуюча Митрофанівською бібліотечною філією          Башликова В.В.

Альбом: Україна… Золота, чарівна сторона.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/9004 | Переглядів: 69Дата публікації: 15:31 22.08.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
24.02.2018
09:00 - Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ЦДЮТ
25.02.2018
Докладніше
Посилання