19 серпня – День пасічника!
19 серпня – День пасічника!

Поділитися новиною:

19 серпня – День пасічника!

Шановні пасічники Дворічанщини! Вітаю Вас із професійним святом – Днем пасічника.

Традиційно в цей день православні віруючі святкують велике релігійне свято – Преображення Господнє або Спас, одне з найбільших хліборобських свят.

Мед – це крапелька сонця на тарілці, символ цього свята. Він не лише незамінний продукт харчування, а й чудові ліки від багатьох недуг. Тому ми всі з великою вдячністю й повагою ставимося до працівників бджільницької галузі, до вашої нелегкої кропіткої праці. Ви, шановні пасічники, даруєте людям часточку сонячного тепла – цілющий, життєдайний, неповторний та завжди бажаний нектар.

З нагоди свята зичу Вам міцного здоров’я й оптимізму, щедрих медових зборів, добра та щастя Вашим родинам.

Перший заступник голови Дворічанської

районної державної адміністрації 

Володимир Бондаренко

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8999 | Переглядів: 67Дата публікації: 07:56 19.08.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
24.02.2018
09:00 - Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Змагання з міні футболу на кубок ДЮКФП «Юність» серед юнаків Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
09:00 - Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Районний відбірковий тур конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:24.02.2018 09:00 Місце проведення:ЦДЮТ
25.02.2018
Докладніше
Посилання