КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ
КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

Поділитися новиною:

КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

Відтоді, як на мальовничому березі озера Караван було вперше проведено турнір з пляжного волейболу, минуло сім років. Цьогоріч, вже традиційно, волейбольний турнір «Караван-2017» зібрав прихильників пляжного волейболу Дворічанського і Куп’янського районів в День свята Івана Хрестителя. Громада Пісківської сільської ради відзначала улюблене свято, місце в якому знайшлося і спортивним заходам – футболу і волейболу.

Запрошення на турнір з волейболу пляжного отримали вісім команд регіону, які мають кращий рейтинг згідно загального календаря змагань Аматорського чемпіонату України. Для віддаленого населеного пункту подія неабияка, тому інтерес до змагань завжди високий. А якщо врахувати, що під розлогими кронами дерев мішаного лісу можна надихатися цілющим чистим повітрям, викупатися у прозорій воді красивого озера і стати учасником театралізованого дійства на березі водойми та скуштувати смачних страв, приготовлених на багатті, інтерес взагалі підвищується. А щоб градус боротьби був на високому рівні, про це дбають щедрі господарі і організатори турніру – директор місцевого фермерського господарства І.П. Хавелов і Пісківський сільський голова В.В. Бакунець. Саме за їх підтримки  всі ці роки кріпне і розвивається традиційний турнір, який проводиться спільно з районним центром «Спорт для всіх».

Вісім пар учасників вступили в боротьбу за нагороди турніру в двобоях, де визначали переможця у іграх з трьох партій до п’ятнадцяти очок. Змагання пройшли за ігровою схемою до двох поразок. В першому раунді змагань команди намагалися зарекомендувати себе з кращого боку і уникнути стартової невдачі аби далі, шляхом переможців, продовжити турнірну путь до п’єдесталу. З перемог турнір розпочали місцевий «Оскіл» (М. Хавелов – С. Обухов), дворічанський «КУБіК» (В. Кущ – А. Кущ), куп’янська команда «Лікарі» (Д. Руденко – Д. Красноруцький) і багаторазові чемпіони області «Родіна» (Д. Дацик – М. Сєрік). Програвші команди-двійки відправилися торувати шляхи до вершин по сітці «лузерів» і теж мали певні перспективи і шанси на успіх.

Доречним буде зазначити, що багато ігор проходило в упертій боротьбі і завершувалися тільки у вирішальному третьому сеті. Після проведених відбіркових поєдинків, півфіналу дісталися саме команди, які зуміли виграти у першому турі. В першому матчі за вихід у фінал «КУБіК» зіграв проти куп’янської пари, а місцевий «Оскіл» тримав екзамен перед «Родіною». Обидва поєдинки пройшли у напруженій боротьбі і переможців півфіналів було виявлено лише у третій партії. Так сімейна команда «КУБіК» перемогла своїх візаві з рахунком 2:1 (15:11; 11:16; 15:8), а господарі змагань дещо несподівано святкували вольову перемогу над «Родіною» з аналогічним рахунком гри 2:1 (12:15; 16:14; 15:11).

Фінальні ігри обіцяли не менш запеклу суперечку. В битві за третє місце «Родіна» доволі легко виграла перший сет (15:8), але потім двічі поступилася куп’янським лікарям в наступних сетах з однаковим рахунком (13:15), а так і у матчі – 1:2. Головний фінал став вінцем змагань і подарував глядачам красиве видовище вирішального поєдинку. Звичайно, місцеві мешканці бажали перемоги своїм землякам, але за красиву гру нагороджували аплодисментами і їх суперників. Силові та вивірені подачі, тривалі розіграші і результативні атаки, потужний блок і надійна гра в захисті на межі втрати м’яча – все це було притаманне звітному поєдинку. За рівної гри, але маючи трохи більше досвіду участі в турнірах високого рангу, першість здобув «КУБіК», вирвавши перемогу наприкінці кожної з партій – 2:0 (15:12; 15:13). А господарі зупинили турнірну ходу на другому місці, залишивши приємні враження від свого виступу.

Ліс наповнювався гулом голосів, лунала святкова музика, в повітрі пахло святом і духм’яними шашликами. В ході урочистостей сільський голова В.В. Бакунець передав вітання від голови районної ради Г.Г. Турбаби. А переможців і призерів волейбольних змагань нагородили перший заступник голови райдержадміністрації В.В. Бондаренко і організатор турніру, голова фермерського господарства І.П. Хавелов. Гучніше лунала музика, народ збирався на масові гуляння, свято продовжувалося.

Від імені учасників змагань і від себе особисто хочу висловити подяку організаторам турніру за збереження та примноження традицій, популяризацію фізкультурно-спортивного руху на селі, матеріальну підтримку волейбольного турніру зокрема і спортивного руху загалом. Нехай ваші добрі справи служать гідним прикладом!

В. Каща.

Фото В. Домніна.

Альбом: КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ Альбом: КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ Альбом: КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ Альбом: КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ Альбом: КАРАВАН ЗБИРАЄ ДРУЗІВ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8951 | Переглядів: 134Дата публікації: 16:24 11.07.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання