10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.
10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.

Поділитися новиною:

10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.

З першого питання «Про підсумки виконання місцевих бюджетів Дворічанського району за  І півріччя 2017 року» доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Татаренко Віктор Миколайович. Станом на 01.07.2017 року план по доходах до бюджету склав 123,3 % в середньому по району. Найкращі показники   у Токарівській (151,1%), Пісківській(145,7%), Кутьківській (134,1), Новоєгорівській (125,2%) сільських радах.

Про реалізацію на території району міні-проектів щодо розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2017 році розповів головний спеціаліст сектору економічного розвитку та торгівлі Погуляй Владислав Володимирович. Він зазначив що виконання міні-проектів іде по зазначеному плану. Укладені договори між переможцями та виконавцями  робіт.

Начальник загального відділу районної державної адміністрації Катеренюк Валентина Іванівна доповіла про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2017 року. За звітний період до районної державної адміністрації надійшло 116 звернень. Від органів влади вищого рівня надійшло 41 звернення, з  урядової телефонної «гарячої лінії» надійшло 35 звернень, 12 колективних звернень. Прийом громадян керівництвом районної державної адміністрації проводиться згідно затвердженого графіку, у тому числі виїзні прийоми - двічі на місяць.

Для надання кваліфікованої допомоги громадянам з правових питань у районній державній адміністрації створені належні умови для організації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної правової допомоги. Заявникам надаються роз’яснення з посиланням на нормативно-правові акти.

Звернення громадян у районній державній адміністрації вчасно і об’єктивно розглядаються, перевіряються вказані факти, приймаються рішення відповідно до чинного законодавства, направляються громадянам повідомлення про наслідки розгляду звернень та надаються роз’яснення щодо шляхів вирішення  питань, порядку оскарження, поновлення порушень прав та свобод, а також щодо окремих аспектів державної політики у сфері соціального захисту населення.

Стосовно питання щодо заборон і обмежень установлених антикорупційним законодавством розповіла начальник юридичного відділу районної державної адміністрації Горова Людмила Миколаївна. Вона звернула увагу на те що статтями 22-27 Закону України «Про запобігання корупції», норми якого діють з 26.04.2015 року, встановлено спеціальні обмеження стосовно діяльності осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 22 Закону України особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

 

Т.в.о. головного інспектора Дворічанського РС ГУ ДСНС Євсюков Євген Станіславович довів до відома присутніх питання щодо перевірки пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей .

Він зазначив що забезпечення пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту на об’єктах із масовим перебуванням людей передбачені Кодексом цивільного захисту України, Правилами пожежної безпеки в Україні, Правилами техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях.

Проведений аналіз протипожежного стану даних об’єктів та ступінь виконання раніше запропонованих протипожежних заходів показав, що керівниками об’єктів не розробляються узагальнюючі плани по усуненню  недоліків. Євген Станіславович звернув особливу увагу на стан електрогосподарства, зовнішнього протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, обробки засобами вогнезахисту дерев’яних елементів горищного покриття будівель, шляхів евакуації, приладів опалення та забезпеченість первинними засобами пожежегасіння в загальноосвітніх закладах, дошкільних закладах, амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах населених пунктів району. Невиконання заходів виникає через недостатнє фінансування та відсутність контролю за виконанням вимог правил пожежної та техногенної безпеки з боку балансоутримувачів даних будівель та керівників установ.

 

Редактор районної газети «Дворічанський край» Фомін Андрій Євгенович розповів про хід підписної компанії на друге півріччя 2017 року та висловив прохання до керівників установ та організацій району щодо продовження підписки та запропонував вчасно надавати матеріали для висвітлення у газеті.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко підвів підсумки наради та надав ряд певних доручень.

 

Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8948 | Переглядів: 211Дата публікації: 14:37 10.07.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
22.10.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.10.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких спрямовує та контролює голова райдержадміністрації Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.10.2018 09:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:Чудік Л.І. – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:22.10.2018 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет №24
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:22.10.2018 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 30
09:00 - Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації Організатор:Павленко О.П. – заступник голови райдержадміністрації Час проведення:22.10.2018 09:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет №25
13:30 - Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській районній державній адміністрації Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Дворічанській районній державній адміністрації Організатор:Скоропльот Н.І. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Час проведення:22.10.2018 13:30 Місце проведення:смт Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської дивізії, 9, к.№7
23.10.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:23.10.2018 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Л. ЧУДІК Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:23.10.2018 09:00 Місце проведення:с. Терни Новоєгорівська сільська рада
09:00 - Галузева нарада працівників закладів культури відділу культури і туризму районної державної адміністрації Галузева нарада працівників закладів культури відділу культури і туризму районної державної адміністрації Організатор:Черкасова В.В. – головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:23.10.2018 09:00 Місце проведення:РБК
11:00 - Засідання призовної комісії Дворічанського району Засідання призовної комісії Дворічанського району Організатор:Трунова Ю.С. - головний спеціаліст з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Час проведення:23.10.2018 11:00 Місце проведення:Райдержадміністрація, кабінет № 24
24.10.2018
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. Григоренко з заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:24.10.2018 08:00 Місце проведення:Не визначено!
09:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. Павленко Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. Павленко Організатор:Катеренюк В.І. – начальник загального відділу райдержадміністрації Час проведення:24.10.2018 09:00 Місце проведення:с. Обухівка Колодязненська сільська рада
11:00 - Засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів з нагоди визволення України від фашистських загарбників Засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів з нагоди визволення України від фашистських загарбників Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:24.10.2018 11:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
Докладніше
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих