10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.
10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.

Поділитися новиною:

10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.

З першого питання «Про підсумки виконання місцевих бюджетів Дворічанського району за  І півріччя 2017 року» доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Татаренко Віктор Миколайович. Станом на 01.07.2017 року план по доходах до бюджету склав 123,3 % в середньому по району. Найкращі показники   у Токарівській (151,1%), Пісківській(145,7%), Кутьківській (134,1), Новоєгорівській (125,2%) сільських радах.

Про реалізацію на території району міні-проектів щодо розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2017 році розповів головний спеціаліст сектору економічного розвитку та торгівлі Погуляй Владислав Володимирович. Він зазначив що виконання міні-проектів іде по зазначеному плану. Укладені договори між переможцями та виконавцями  робіт.

Начальник загального відділу районної державної адміністрації Катеренюк Валентина Іванівна доповіла про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2017 року. За звітний період до районної державної адміністрації надійшло 116 звернень. Від органів влади вищого рівня надійшло 41 звернення, з  урядової телефонної «гарячої лінії» надійшло 35 звернень, 12 колективних звернень. Прийом громадян керівництвом районної державної адміністрації проводиться згідно затвердженого графіку, у тому числі виїзні прийоми - двічі на місяць.

Для надання кваліфікованої допомоги громадянам з правових питань у районній державній адміністрації створені належні умови для організації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної правової допомоги. Заявникам надаються роз’яснення з посиланням на нормативно-правові акти.

Звернення громадян у районній державній адміністрації вчасно і об’єктивно розглядаються, перевіряються вказані факти, приймаються рішення відповідно до чинного законодавства, направляються громадянам повідомлення про наслідки розгляду звернень та надаються роз’яснення щодо шляхів вирішення  питань, порядку оскарження, поновлення порушень прав та свобод, а також щодо окремих аспектів державної політики у сфері соціального захисту населення.

Стосовно питання щодо заборон і обмежень установлених антикорупційним законодавством розповіла начальник юридичного відділу районної державної адміністрації Горова Людмила Миколаївна. Вона звернула увагу на те що статтями 22-27 Закону України «Про запобігання корупції», норми якого діють з 26.04.2015 року, встановлено спеціальні обмеження стосовно діяльності осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 22 Закону України особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

 

Т.в.о. головного інспектора Дворічанського РС ГУ ДСНС Євсюков Євген Станіславович довів до відома присутніх питання щодо перевірки пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей .

Він зазначив що забезпечення пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту на об’єктах із масовим перебуванням людей передбачені Кодексом цивільного захисту України, Правилами пожежної безпеки в Україні, Правилами техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях.

Проведений аналіз протипожежного стану даних об’єктів та ступінь виконання раніше запропонованих протипожежних заходів показав, що керівниками об’єктів не розробляються узагальнюючі плани по усуненню  недоліків. Євген Станіславович звернув особливу увагу на стан електрогосподарства, зовнішнього протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, обробки засобами вогнезахисту дерев’яних елементів горищного покриття будівель, шляхів евакуації, приладів опалення та забезпеченість первинними засобами пожежегасіння в загальноосвітніх закладах, дошкільних закладах, амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах населених пунктів району. Невиконання заходів виникає через недостатнє фінансування та відсутність контролю за виконанням вимог правил пожежної та техногенної безпеки з боку балансоутримувачів даних будівель та керівників установ.

 

Редактор районної газети «Дворічанський край» Фомін Андрій Євгенович розповів про хід підписної компанії на друге півріччя 2017 року та висловив прохання до керівників установ та організацій району щодо продовження підписки та запропонував вчасно надавати матеріали для висвітлення у газеті.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко підвів підсумки наради та надав ряд певних доручень.

 

Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8948 | Переглядів: 188Дата публікації: 14:37 10.07.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих