10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.
10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.

Поділитися новиною:

10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.

З першого питання «Про підсумки виконання місцевих бюджетів Дворічанського району за  І півріччя 2017 року» доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Татаренко Віктор Миколайович. Станом на 01.07.2017 року план по доходах до бюджету склав 123,3 % в середньому по району. Найкращі показники   у Токарівській (151,1%), Пісківській(145,7%), Кутьківській (134,1), Новоєгорівській (125,2%) сільських радах.

Про реалізацію на території району міні-проектів щодо розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2017 році розповів головний спеціаліст сектору економічного розвитку та торгівлі Погуляй Владислав Володимирович. Він зазначив що виконання міні-проектів іде по зазначеному плану. Укладені договори між переможцями та виконавцями  робіт.

Начальник загального відділу районної державної адміністрації Катеренюк Валентина Іванівна доповіла про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2017 року. За звітний період до районної державної адміністрації надійшло 116 звернень. Від органів влади вищого рівня надійшло 41 звернення, з  урядової телефонної «гарячої лінії» надійшло 35 звернень, 12 колективних звернень. Прийом громадян керівництвом районної державної адміністрації проводиться згідно затвердженого графіку, у тому числі виїзні прийоми - двічі на місяць.

Для надання кваліфікованої допомоги громадянам з правових питань у районній державній адміністрації створені належні умови для організації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної правової допомоги. Заявникам надаються роз’яснення з посиланням на нормативно-правові акти.

Звернення громадян у районній державній адміністрації вчасно і об’єктивно розглядаються, перевіряються вказані факти, приймаються рішення відповідно до чинного законодавства, направляються громадянам повідомлення про наслідки розгляду звернень та надаються роз’яснення щодо шляхів вирішення  питань, порядку оскарження, поновлення порушень прав та свобод, а також щодо окремих аспектів державної політики у сфері соціального захисту населення.

Стосовно питання щодо заборон і обмежень установлених антикорупційним законодавством розповіла начальник юридичного відділу районної державної адміністрації Горова Людмила Миколаївна. Вона звернула увагу на те що статтями 22-27 Закону України «Про запобігання корупції», норми якого діють з 26.04.2015 року, встановлено спеціальні обмеження стосовно діяльності осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 22 Закону України особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

 

Т.в.о. головного інспектора Дворічанського РС ГУ ДСНС Євсюков Євген Станіславович довів до відома присутніх питання щодо перевірки пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей .

Він зазначив що забезпечення пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту на об’єктах із масовим перебуванням людей передбачені Кодексом цивільного захисту України, Правилами пожежної безпеки в Україні, Правилами техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях.

Проведений аналіз протипожежного стану даних об’єктів та ступінь виконання раніше запропонованих протипожежних заходів показав, що керівниками об’єктів не розробляються узагальнюючі плани по усуненню  недоліків. Євген Станіславович звернув особливу увагу на стан електрогосподарства, зовнішнього протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, обробки засобами вогнезахисту дерев’яних елементів горищного покриття будівель, шляхів евакуації, приладів опалення та забезпеченість первинними засобами пожежегасіння в загальноосвітніх закладах, дошкільних закладах, амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах населених пунктів району. Невиконання заходів виникає через недостатнє фінансування та відсутність контролю за виконанням вимог правил пожежної та техногенної безпеки з боку балансоутримувачів даних будівель та керівників установ.

 

Редактор районної газети «Дворічанський край» Фомін Андрій Євгенович розповів про хід підписної компанії на друге півріччя 2017 року та висловив прохання до керівників установ та організацій району щодо продовження підписки та запропонував вчасно надавати матеріали для висвітлення у газеті.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко підвів підсумки наради та надав ряд певних доручень.

 

Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району. Альбом: 10 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій району.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8948 | Переглядів: 130Дата публікації: 14:37 10.07.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
20.10.2017
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації Григоренко В.І. з першим заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації Григоренко В.І. з першим заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.10.2017 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним: Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:
Плановий розгляд:
1. Про підсумки виконання місцевих бюджетів Дворічанського району за 9 місяців 2017 року
Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.10.2017 09:00 Місце проведення:смт Дворічна, вул. Слобожанська, 8, Мала зала засідань, ІІІ поверх

10:00 - Експертиза організованого початку нового навчального року у Вільшанській ЗОШ І – ІІІ ступенів та Вільшанському ДНЗ Експертиза організованого початку нового навчального року у Вільшанській ЗОШ І – ІІІ ступенів та Вільшанському ДНЗ Організатор:Коваль Н.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.10.2017 10:00 Місце проведення:Вільшанська ЗОШ І – ІІІ ступенів Вільшанський ДНЗ
10:30 - Нарада з селищним та сільськими головами Нарада з селищним та сільськими головами Організатор:Нейман С.В. – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.10.2017 10:30 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
12:00 - Селекторная нарада «Проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2017 року на виконання Указу Президента України від 24.02.2017 № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України н Селекторная нарада «Проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2017 року на виконання Указу Президента України від 24.02.2017 № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році». Підсумки виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у НІ кварталі 2017 року та визначення завдань на IV квартал поточного року. Про стан ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в Харківській області» Організатор:Бондаренко В.В. – перший заступник голови райдержадміністрації Час проведення:20.10.2017 12:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
15:00 - Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Робоча нарада з питань результатів роботи за поточний тиждень Організатор:Мараховська О.А. – начальник відділу організаційної роботи та масових комунікації апарату Час проведення:20.10.2017 15:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
Докладніше
Посилання