Народження Івана Хрестителя
Народження Івана Хрестителя

Поділитися новиною:

Народження Івана Хрестителя

6 липня 2017 року, напередодні одного з найнеординарніших українських свят, в якому вдало переплелися язичницькі (Івана Купала) і християнські традиції,  на території Пісківської сільської ради вже вкотре відбулися традиційні розіграші турніру на Кубок «Караван-2017» з футболу та пляжного волейболу.

Футбольні матчі провели на стадіоні с-ща Тополі,  за участю постійних учасників, команд: «Желєзнодорожник», «Фермер», Бюджетник».

Усі команди грали одна з одною по дві гри. Зі змінним успіхом перемоги чередувалися з поразками. У підсумковому заліку перемогла «дружба».

Учасники футбольного турніру нагороджені грамотами і грошовими призами від організаторів свята: голови Пісківської сільської ради В.В. Бакунця та депутата районної ради, голови фермерського господарства І.П. Хавелова.

Після урочистої частини усіх присутніх заходу пригостили польовою кашею, чаєм.

Одночасно з футбольними баталіями на мальовничих берегах озера Караван відбувався турнір з пляжного волейболу. Грамоти та грошові призи учасникам та переможцям турніру вручали: перший заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Володимир Бондаренко, голова Пісуівської сільської ради Володимир Бакунець та депутата районної ради, голови фермерського господарства Іван Хавелов. Продовженням турніру стали святковий концерт, за участю працівників культури району та народні гуляння з традиційними елементами фольклору притаманними цьому святу.

Альбом: Народження Івана Хрестителя Альбом: Народження Івана Хрестителя Альбом: Народження Івана Хрестителя Альбом: Народження Івана Хрестителя Альбом: Народження Івана Хрестителя Альбом: Народження Івана Хрестителя
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8946 | Переглядів: 230Дата публікації: 16:22 07.07.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих