Виїзне засідання обласного штабу
Виїзне засідання обласного штабу

Поділитися новиною:

Виїзне засідання обласного штабу

27 червня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко взяв участь у виїзному засіданні обласного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до функціонування в осінньо-зимовий період, яке очолив Євгеній Шахненко  у місті Куп’янськ.

Під час засідання керівники районів доповіли про хід підготовки до наступного опалювального сезону та озвучили основні проблеми, які виникають у процесі підготовки.

Євгеній Шахненко наголосив на необхідності створення ОСББ в районах, оформлення «теплих» кредитів.

«Облік житлового тепла та раціональне використання ресурсів — питання енергетичної безпеки України» - зазначив заступник керівника області.

Також Євгеній Дем’янович звернув увагу присутніх  на необхідності активізації роботи щодо оснащення житлового фонду приладами обліку тепла.

Розглянуто питання ремонту доріг. Перед присутніми виступив перий заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка. Він ознайомив учасників засідання з планом ремонту доріг державного значення на 2017 рік. Зокрема зазначив, що до кінця вересня буде завершено ремонтні роботи на ділянках дороги Чугуїв - Мілове, що проходить Чугуївським та Шевченківським районами. Буде проведений ямковий ремонт на ділянці дороги від кордону Куп'янського району до м. Куп'янська та капітальний ремонт дороги у м. Куп'янську від м-ну Ювілейний до центру міста.

 

 

Альбом: Виїзне засідання обласного штабу Альбом: Виїзне засідання обласного штабу
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8938 | Переглядів: 140Дата публікації: 10:40 29.06.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих