Відбулися Випускні вечори в навчальних закладах Дворічанщини
Відбулися Випускні вечори в навчальних закладах Дворічанщини

Поділитися новиною:

Відбулися Випускні вечори в навчальних закладах Дворічанщини

Ось і залишилась позаду безтурботна й весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться Випускний бал.

23 та 24 червня 2017 року відбулось хвилююче прощання зі школами та ліцеєм – Випускні вечори для учнів 11- класів. Цими днями випускники отримали документ про здобуття загальної середньої освіти. Керівники навчальних закладів, на чолі з начальником відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської райдержадміністрації Наталею Коваль, відзначили прекрасні результати ЗНО випускників. Найкращих за сумлінне навчання нагороджено медалями.

Зі святом та успішним закінченням школи й ліцею, вступом у доросле життя випускників привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко та заступник голови районної державної адміністрації Ірина Григоренко. Побажали випускникам щасливої та світлої дороги в дорослому житті. Керівництво району запевнили, що вірять в те, що своїм  гідним життям юні дворічани прославлять свою сім’ю, навчальні заклади, рідний Дворічанський край й примножуватимуть славу рідної України! 

 

Альбом: Відбулися Випускні вечори в навчальних закладах Дворічанщини Альбом: Відбулися Випускні вечори в навчальних закладах Дворічанщини Альбом: Відбулися Випускні вечори в навчальних закладах Дворічанщини
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8935 | Переглядів: 146Дата публікації: 09:08 26.06.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих