День молоді в смт Дворічна
День молоді в смт Дворічна

Поділитися новиною:

День молоді в смт Дворічна

Традиційно останньої неділі червня в Україні відзначають День молоді.  Не оминула ця розважлива дата й молодь Дворічанщини.

Так 25 червня 2017 року у районному Будинку культури на дворічан чекав святковий концерт. Проходив у формі «Міс Дворічна». Переможницею стала ліцеїстка Ряднова Анастасія.

Також в цей день для молоді та дітей нашого краю було організовано різноманітні масові розваги. На площі біля РБК бажаючі брали участь у святковій дискотеці. Інші жителі селища та району мірялись силами й спритністю, дехто змагався в іграх, фотографувалися, слухали музикантів та інше.

Найактивнішим серед молоді, за активну громадську позицію, волонтерську діяльність, участь у благодійних заходах селища, керівництво району вручили подяки та подарунки.

Загалом свято було веселим та яскравим. Молодь раділа гарній сонячній погоді та отримала чудові враження й спогади, які залишаться надовго.

Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8932 | Переглядів: 169Дата публікації: 13:45 26.06.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих