День молоді в смт Дворічна
День молоді в смт Дворічна

Поділитися новиною:

День молоді в смт Дворічна

Традиційно останньої неділі червня в Україні відзначають День молоді.  Не оминула ця розважлива дата й молодь Дворічанщини.

Так 25 червня 2017 року у районному Будинку культури на дворічан чекав святковий концерт. Проходив у формі «Міс Дворічна». Переможницею стала ліцеїстка Ряднова Анастасія.

Також в цей день для молоді та дітей нашого краю було організовано різноманітні масові розваги. На площі біля РБК бажаючі брали участь у святковій дискотеці. Інші жителі селища та району мірялись силами й спритністю, дехто змагався в іграх, фотографувалися, слухали музикантів та інше.

Найактивнішим серед молоді, за активну громадську позицію, волонтерську діяльність, участь у благодійних заходах селища, керівництво району вручили подяки та подарунки.

Загалом свято було веселим та яскравим. Молодь раділа гарній сонячній погоді та отримала чудові враження й спогади, які залишаться надовго.

Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна Альбом: День молоді в смт Дворічна
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8932 | Переглядів: 93Дата публікації: 13:45 26.06.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання