Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України!
Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України!

Поділитися новиною:

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України!

28 червня, двадцять один рік тому, відбулася подія, яка стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору та прагненням жити в суверенній, соборній, демократичній, правовій державі - прийняття основного Закону.

Сьогодні, біля Пам’ятного знаку, встановленого з нагоди 10 - річниці Незалежності України, відбулися урочисті збори, приурочені Дню  Конституції України.

Привітати з визначною датою дворічан прийшли:  перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко, голова районної ради Галина Турбаба, Дворічанський селищний голова Фархад Магомедов, представники апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, трудові колективи організацій й установ району та жителі селища.

Володимир Володимирович у своєму виступі наголосив: «День Конституції — це свято утвердження наших прав і свобод, які гарантовані кожному громадянину України. Прийняття Конституції дало поштовх до розвитку всіх галузей законодавства та суспільного життя. Однак держава починається з кожного з нас, тож ми не лише повинні перейматися власними правами й свободами, але й чітко виконувати свої суспільні обов’язки».

Нескорених борців за становлення держави учасники зібрання вшанували квітами до Пам’ятного знаку та пам’ятника відомому борцю Тарасу Шевченку.

Святкову атмосферу заходу доповнили учні та вчителі Дворічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України! Альбом: Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8931 | Переглядів: 177Дата публікації: 11:36 27.06.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих