«Мир дітям планети Земля»
«Мир дітям планети Земля»

Поділитися новиною:

«Мир дітям планети Земля»

Свято в с.Кутьківка з нагоди Дня захисту дітей

«Ти, сонечко, щедріше проминями  сяй!
Стрічають люди скрізь день перший літа.
Хай буде він привітний  і  ясний –
День  захисту  дітей усього світу.»

 

Так розпочалося свято в  с.Кутьківка з нагоди Дня захисту дітей. Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть подорослішати, а ми дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Мабуть тому на початку свята на сцену запросии  вихованців  дитсадка, нещодавно вони стали випускниками цього закладу. Вони виконали дві пісні «Ми діти козацького роду і «Если с другом вышел в путь» . Традиційно до Дня захисту для  молодших  школярів  завідуюча бібліотечною філією Бердник І.М.  запропанувала прийняти участь у конкурсі малюнків  «Світ очима дітей». Цього року журі  відзначило малюнки  учнів:

1 клас – Щербакової Каріни, Буденної Віроніки, Крота Сергія;

3 клас – Барібан Влади, Толмачова Максима, Чуба Їллі;

5 клас – Маслякова Івана, Дулкая Андрія.

Працівниками Будинку культури Н.Таран і Н. Козир було підотовлено і проведено флешмоб «Так тримати», де були задіяні усі присутні на святі. Дитина - це прекрасне створіння з чистою душею, з невинними оченятами, які завжди чимось цікавляться. Наші діти - веселі  й  бешкетливі,  сумні  й  смішні,  а іноді  не за віком серйозні, наповнюють  життя  змістом,  приємними  турботами. А от чи  вони кмітливі,  всі  переконаласися   перевіримо за допомогою загадок-путанок. А яке свято без пісень , танців, гуморесок, хороводів, а на цьому святі їх виконували діти і батьки : У. Дьякова, Є. Таран, Є. Когут, О. Масляк, Н. Г. Таран, А. Дрогайцева, Д. Нодь, М. Дрогайцева, Н. Бондарь, Ю. Семененко, акомпанував Кутько В.С. .М.Довгополий підготував збірник мультфільмів для малечі.

   Спонсор цього  заходу  виступив  С. М. Колісник.

 

Директор Кутьківського Будинку культури            Козир Н.

Альбом: «Мир дітям планети Земля» Альбом: «Мир дітям планети Земля» Альбом: «Мир дітям планети Земля» Альбом: «Мир дітям планети Земля»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8889 | Переглядів: 153Дата публікації: 15:04 02.06.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих