У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники
У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники

Поділитися новиною:

У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники

26 травня 2017 року у навчальних закладах Дворічанщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши школярів  про закінчення навчального року. Для випускників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя.

Учні, вчителі, батьки, односельці заполонили сьогодні шкільні подвір’я аби разом провести у доросле життя випускників та привітати з початком канікул молодше покоління школярів.

За доброю традицією, керівництво району: перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко та голова районної ради Галина Турбаба  відвідали навчальні заклади, щоб привітали школярів, педагогів, випускників та їх батьків зі святом. До них приєднались: і начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Коваль та Дворічанський селищний голова Фархад Магомедов.

Керівники навчальних закладів вручили Похвальні листи відмінникам ( слід зауважити, що кількість яких збільшується протягом останніх років) та  Дипломи призерам конкурсів обласного та Всеукраїнського рівня.  

По завершенню урочистостей, для випускників учителями проведений останній урок, під час якого вже колишні учні згадували всі одинадцять років навчання та востаннє прислухалися до мудрих слів своїх класних наставників.

У добру путь, дорогі діти!

 

Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники Альбом: У навчальних закладах району відбулися Останні дзвоники
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8875 | Переглядів: 196Дата публікації: 09:42 26.05.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих