ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА ВІДВІДАЛА СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ХТЗ»
ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА ВІДВІДАЛА СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ХТЗ»

Поділитися новиною:

ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА ВІДВІДАЛА СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ХТЗ»

16 травня голова ХОДА відвідала одну з найбільших дитячо-юнацьких спортшкіл України.

Юлія Світлична оглянула результати ремонтних робіт, які провели в комплексній ДЮСШ «ХТЗ» у 2015 - 2016 роках, та ознайомила юних спортсменів і їх тренерів з подальшими планами щодо відновлення школи.

«У спортивній школі «ХТЗ» знаходяться 18 секцій і кожній з них необхідно приділяти увагу. Будівлі протягом тривалого часу не ремонтували. Починаючи з 2015 року, ми взялися за відновлення школи, зміцнювали матеріально-технічну базу. З 2016-го року почали ремонтувати. Цього року зосередимося на реконструкції системи опалення та перекритті даху (а це близько 4000 квадратних метрів), а також продовжимо зміцнювати матеріально-технічну базу», - повідомила Юлія Світлична.

Як розповів директор КДЮСШ «ХТЗ» Леонід Задорожний, за 2015 - 2016 роки в спортшколі було зроблено чимало. Зокрема, утеплили легкоатлетичний манеж, побудували гардероб для спортсменів, відремонтували тренерську, частково - дах будівлі, придбали необхідний спортивний інвентар. Також вдалося провести реконструкцію залу для боксу, в якій сьогодні займаються 75 юних спортсменів.

«Зала була в непридатному стані. Сьогодні ви бачите результат. З кожним днем охочих займатися боксом стає все більше», - сказав Леонід Задорожний.

За інформацією Юлії Світличної, цього року на ремонт і зміцнення матеріальної бази спортшколи «ХТЗ» виділили майже 15 млн грн. 1,8 млн грн з цієї суми спрямують на закупівлю спортивного інвентарю для легкоатлетів. Також планують не тільки відремонтувати покрівлю та систему опалення, але й привести до ладу фасад і низку приміщень.

«На цей рік для нашої школи була виділена безпрецедентна сума, - зазначив директор КДЮСШ «ХТЗ». - Плануємо завершити роботи в легкоатлетичному манежі, зокрема - опалення, дах, привести до ладу стіни. Також ми плануємо ремонт у залі штанги - будівля 1953-го року побудови потребує утеплення, ремонту покрівлі, зміцнення фундаменту. Тендер проведено, фірму-переможця оголошено. Уже найближчим часом будівельники розпочнуть виконання робіт».

Під час відвідування спортивної школи керівник області оглянула всі приміщення, які потребують ремонту, а також футбольне поле й легкоатлетичний манеж.

«Я не буду проводити нарад у кабінеті. Я буду виїжджати на місце, дивитися, що необхідно зробити, і буду особисто контролювати хід робіт, - підкреслила Юлія Світлична. - Фінансові ресурси, які виділені з державного та обласного бюджету, повинні бути використані раціонально та якісно».

Довідка. У комплексній ДЮСШ «ХТЗ» займаються понад тисячі молодих спортсменів. Тут функціонує 18 відділень: бокс, дзюдо, тріатлон, футбол, настільний теніс, теніс, регбі, легка атлетика, пауерліфтинг, важка атлетика, фехтування, хокей з шайбою, сучасне п'ятиборство, кульова стрільба, художня гімнастика, тхеквондо, вільна боротьба, кікбоксинг. Тільки в 2016 році школа підготувала 45 кандидатів у майстри спорту та 17 майстрів спорту України. Щорічно комплекс приймає до 100 тисяч осіб, тут проводяться змагання та чемпіонати різних рівнів. Більшість будівель і споруд, у яких займаються вихованці школи, були побудовані ще в 1970-х роках, і з того часу тут не проводився капітальний ремонт.

 

За матеріалами сайту Харківської ОДА:  http://kharkivoda.gov.ua/news/86621

Відео:  http://fex.net/#!301274760544

Альбом: ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА ВІДВІДАЛА СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ХТЗ» Альбом: ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА ВІДВІДАЛА СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ХТЗ» Альбом: ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА ВІДВІДАЛА СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ХТЗ» Альбом: ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА ВІДВІДАЛА СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ХТЗ»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8863 | Переглядів: 98Дата публікації: 14:13 19.05.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання