«З родини йде життя людини»
«З родини йде життя людини»

Поділитися новиною:

«З родини йде життя людини»

Засідання за круглим столом до Міжнародного дня сім'ї

Однією з найважливіших складових частин в житті кожної людини є сім’я. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовні основи, закладені в родині, створять основу тієї особистості, якою буде людина протягом свого життя.  «З родини йде життя людини», - під такою назвою в Дворічанській дитячій районній бібліотеці для учнів   10 -х кл. Дворічанської школи пройшло засідання за круглим столом, присвячене Міжнародному дню сім’ї.

Розпочалося воно розповіддю ведучих - працівників бібліотеки про важливість сімейних цінностей, збереження правильних відносин між старшим поколінням і дітьми, про традиційну побудову української родини, з беззаперечним авторитетом її  голови – батька та  теплом і затишком, створеними матір’ю. В такій сім’ї батьки повинні бути гідним прикладом для своїх дітей. Найсвятішим же обов’язком та неоплатним боргом дітей є шанування своїх батьків та догляд за ними в старості.

На заході була присутня фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.А. Мяснікова. На прикладах роботи центру Наталія Анатоліївна розповіла, до яких жахливих наслідків може призвести безвідповідальність батьків, часто спричинена алкоголізмом.

До розмови за круглим столом був запрошений і настоятель Свято-Успенського храму смт. Дворічна, голова відділу у справах сім’ї Ізюмської єпархії протоієрей Олександр Свиридов. В своїй бесіді батюшка торкнувся питань духовних основ як життя кожної людини взагалі, так і безпосередньо взаємовідносин між юнаками та дівчатами, різноманітних  аспектів створення ними в майбутньому власних сімей.

Наприкінці заходу всі присутні мали змогу задати гостям запитання, а також ознайомитися з літературою, представленою на книжковій виставці «Все починається в сім’ї».

 

Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми,

прихожанка Свято-Успенського храму смт. Дворічна

Альбом: «З родини йде життя людини» Альбом: «З родини йде життя людини» Альбом: «З родини йде життя людини» Альбом: «З родини йде життя людини» Альбом: «З родини йде життя людини»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8858 | Переглядів: 162Дата публікації: 08:14 18.05.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих