Обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів
Обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів

Поділитися новиною:

Обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів

11 травня 2017 року в смт Дворічна відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів, за темою: «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання через пошуково-краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради», на який були запрошені: голова районної державної адміністрації Валерій Приходько та голова районної ради Галина Турбаба, заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Григоренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації Наталія Коваль,  головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної, середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації О.Чепурна, директор Обласної станції юних туристів В. Редіна, директори центрів (будинків) творчості, центрів туризму і краєзнавства, станцій юних натуралістів Харківської області.

Метою заходу визначено такі пріоритеті: діяльність комплексного позашкільного навчального закладу у формуванні патріотичного, морально-етичного духовного розвитку молодого покоління на засадах національних традицій, прикладах героїчної історії українського народу.

Відкрили семінар керівництво району: Валерій Анатолійович та Галина Григорівна, привітали учасників та побажали творчих успіхів у визначному дні.

Під час семінару-практикуму презентували роботи Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості, ознайомили присутніх з виставками творчих робіт, провели екскурсії до новоствореного музею пам’яті

І.І. Мечникова та до НПП «Дворічанський».

Підписали угоди про співробітництво в туристській галузі між обласною Станцією юних туристів та Дворічанським Центром дитячої та юнацької творчості та НПП «Дворічанський».

Усі присутні мали можливість взяти участь в обговоренні під час круглого столу важливої теми про роль позашкільного закладу в вихованні патріотизму у молодого покоління.

Гості заходу отримали безліч приємних вражень, а для хазяїнів організованого  семінару – це ще один продуктивний досвід.

 

Альбом: 11 травня 2017 року в Дворічній відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів за темою: «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання через пошуково-краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради». Альбом: 11 травня 2017 року в Дворічній відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів за темою: «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання через пошуково-краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради». Альбом: 11 травня 2017 року в Дворічній відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів за темою: «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання через пошуково-краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради». Альбом: 11 травня 2017 року в Дворічній відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів за темою: «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання через пошуково-краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради». Альбом: 11 травня 2017 року в Дворічній відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів за темою: «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання через пошуково-краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради».
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8837 | Переглядів: 180Дата публікації: 11:11 12.05.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих