ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ

Поділитися новиною:

Восьмий розіграш волейбольного турніру на Кубок Почесного громадянина Дворічанського району, генерального директора ПСП «Вільшанське» Віктора Івановича Лебединського став вінцем волейбольного сезону 2016-2017 років. Традиційно, розіграш турніру відбувся напередодні Дня Великої Перемоги. Урочисті слова привітання від організатора турніру і пісня всіх часів і поколінь – «День Победы», яка стала неофіційним гімном святкових змагань волейболістів, нікого не залишила байдужим серед присутніх в спортивному залі.

На цьогорічний турнір запрошення отримали чотири команди – учасниці першості Дворічанського району, які мали змогу підсилити свої склади двома гравцями-легіонерами. Такий крок організаторів безумовно завжди додає цікавості турніру, який проходить у красивій спортивній боротьбі. У спортивну суперечку вступили команди «Нива» (Вільшана), «Родіна» (Богданівське), «Оскіл» (Тополі) і «Факел» (Колодязне). Окрім топільчан, які вперше виявили бажання грати в турнірі, всі інші команди старожили подібних змагань. Боротьба очікувалася особлива і глядачі налаштовувалися на підтримку. Забігаючи наперед зазначу, що фінальний акорд сезону класичного волейболу на Дворічанщині вдався на славу!

В матчі відкриття турніру зіграли п’ятиразовий володар титулу вільшанська «Нива» і «Оскіл», який з гідністю розпочав партію і зовсім не тушувався перед іменитими суперниками. А у складі одного з фаворитів змагань на майданчик вийшли відомі гравці далеко за межами області і України – Сергій Коваленко, Денис Міхно і Родіон Чміль. Під стать їм діяли і місцеві волейболісти. Втім, початок стартового сету ознаменувався активними діями топільчан на блокуванні, а вільшанці запам’яталися декількома неточними ударами в аут. Але з часом у останніх все стало на свої місця у плані побудови атак, якими вміло керував зв’язуючий гравець О. Коваленко. М’яч все частіше долітав до полу після потужних ударів атакуючих гравців, які раз-по-раз зривали аплодисменти на трибунах. Натомість атаки гравців «Оскола» все частіше наражалися на активний блок високорослих опонентів і на цьому захлиналися. Перша партія була за вільшанськими волейболістами – 25:17. В другому сеті «Нива» розпочала активно і не дала суперникам змоги аби розігнати свої атаки. Гравцям «Оскола», склад яких підсилили куп’янські волейболісти, банально не вистачало досвіду участі в подібних змаганнях, зіграності між партнерами і в деякій мірі майстерності, хоча у бажанні грати команді не відмовиш – 2:0 (25:17; 25:20).

В другому матчі на майданчику зійшлися у спортивній суперечці «Родіна» і «Факел», команди, запеклі протистояння між якими в останні роки ще не стерлися в пам’яті шанувальників волейболу. Команда О. Шишкунова на звітному турнірі мала більш представницький склад гравців, серед яких окрім місцевих виконавців виділялися С. Невядомський і М. Арбузов. Колодязняни ж, навпаки – стали єдиною командою, що зіграла турнір без залучення до складу легіонерів, а поклалися на сили та вміння лише вихованців місцевого волейболу. Різниця у класі позначилася на грі і рахунку із самого початку партії. Високорослі гравці «Родіни» впевнено перегравали суперників в боротьбі на сітці і намагалися урізноманітнити гру атаками із задньої лінії. З часом перевага команди з Богданівського ставала дедалі відчутнішою і волейболісти без особливих проблем довели матч до перемоги – 2:0 (25:14; 25:13).

Після першого туру стало зрозуміло, що боротьбу за перемогу на турнірі поведуть «Родіна» і «Нива». Дві інші команди, при всій повазі до учасників, виглядали дещо слабкіше і їм була відведена роль в боротьбі за «бронзу». Хоча, прогнози в спорті річ не надто вдячна, але гра команд говорила сама за себе. У другому турі дива не трапилося. Команди-лідери після стартових поєдинків помінялися суперниками і «поклали» у власний переможний кошик по запланованій перемозі, зробивши ще один крок уперед в боротьбі за головний приз турніру. Волейболісти «Родіни» впевнено здолали опір «Оскола» в двох сетах (25:11; 25:19), а «Нива» не мала проблем у грі проти «Факела», надавши молодим волейболістам урок майстерності – 2:0 (25:17; 25:15).

Весь зал жив очікуванням вирішальних поєдинків, які мали визначити володарів призових місць. У боротьбі за третю сходинку посперечалися «Факел» і «Оскіл». Відчувши свою гру, перед в рахунку повели молоді волейболісти колодязненської команди і тривалий час диктували умови гри опонентам. Але вирішальним в партії став фінішний відрізок. Топільчани за рахунок досвіду спочатку вирівняли становище (21:21), а потім в буквальному розумінні слова «вирвали» кінцівку партії – 25:23. Другий сет пройшов за аналогічним сценарієм, тільки, здалося, що налаштування молодих волейболістів «Факела» мали більш серйозний намір. Але, знову ведучи в рахунку, команда припустилася ряду помилок наприкінці сету, дозволила суперникам підібратися впритул в рахунку (21:22), використати останній тайм-аут і здобути переможні чотири очки. Неймовірна кінцівка від топільчан принесла їм заслужену перемогу «на характері» і третє місце у дебютному для себе турнірі.

А глядачі чекали на вирішальний двобій – матч чемпіонів, матч амбітної молодої команди, яка захищає честь Богданівського і потужного суперника, опонента з досвідом великих перемог, команди з традиціями і досвідченими виконавцями у складі – представників вільшанської «Ниви». Сказати, що гра захоплювала, значить не сказати нічого взагалі. Матч був гідним фіналу, гідним протистоянням колоритних суперників, феєричним завершенням сезону! Скажу відверто, матч виглядав дуже привабливо, а гра окремих волейболістів просто дарувала насолоду від виконавської майстерності. В першій партії стартовий відрив «Ниви» змусив опонентів брати тайм-аут (6:10), а згодом ще одна зупинка у грі знадобилася богданівцям (12:17). Ця неповна хвилина перепочинку і внесені корективи у гру стали, напевне, вирішальними. Рахунок стрімко скорочувався і перевага вільшанців танула на очах. Фініш партії обіцяв цікаву розв’язку. Дві перерви від «Ниви» (18:16 і 22:24) не могли вже зупинити суперників і завадити їм святкувати яскраву вікторію у стартовому сеті фіналу. Це було щось неймовірне – «Родіна» «витягла» партію, програючи в шість м’ячів! Та ще й у грі проти яких суперників!

Друга партія обіцяла боротьбу. В самому її початку, не бажаючи втрачати ініціативу у грі, на перерву пішли підопічні О. Шишкунова (5:6) і зуміли знову за короткий проміжок часу перехопити ініціативу і повести в рахунку. Аби сколихнути гру і повернути в своє русло, вільшанці взяли тайм-аут (11:16), але голодні до спортивних перемог молоді суперники нарощували темп атак і все далі віддалялися в рахунку. Остання надія на порятунок для «Ниви» в партії і матчі була за рахунку 15:22, коли вільшанці використали другу перерву, але то, скоріше за все, було схоже на спортивну агонію. «Родіна» тріумфувала і гравці не приховували радості від перемоги над іменитими суперниками! Це лише друга перемога для команди на такому турнірі, тож  радість гравців цілком закономірна. У складі переможців виступали: Дмитро Дацик, Максим Сєрік, Дмитро Медяник, Павло Кравченко, Олександр Омельченко, Максим Кісіль, Станіслав Невядомський і Микита Арбузов.

В ході церемонії нагородження особистими спортивними призами відзначено кращих гравців у складах команд. Нагороди від організаторів отримали: Артур Глушко («Факел»), Богдан Семененко («Оскіл»), Родіон Чміль («Нива») і Станіслав Невядомський («Родіна»). Всі гравці команд-призерів нагороджені медалями відповідних ступенів з логотипом турніру, а всі команди-учасниці відзначені пам’ятними грамотами. Перехідний почесний кубок щонайменше рік прикрашати спортивну вітрину нинішніх переможців. А вже за рік з новими пристрастями закиплять спортивні баталії на волейбольному турнірі з нагоди Дня Великої Перемоги. І нехай запеклі протистояння і протиборства вирують і киплять тільки на спортивних майданчиках. Дякуємо всім за турнір від імені організаторів, дякуємо за красиве і гідне завершення святкового турніру, дякуємо за прекрасний сезон волейболістам. Щастя вам усім, миру і добробуту на довгі роки! Зі святом Перемоги, шановні любителі волейболу!!!

В. Каща.

Фото В. Кіптілого.

Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ Альбом: ПІД ЗВУКИ ПЕРЕМОЖНОГО МАРШУ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8828 | Переглядів: 130Дата публікації: 14:13 10.05.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ